Kuchařka Ghibli - Unofficial Recipes (Insight Editions)

S touto kuchařkou inspirovanou úžasnými světy studia Ghibli ukuchtíte lahodné pokrmy z filmů Můj soused Totoro, Zámek v oblacích a mnohých dalších!

Ať už nabízejí chvíle rodinného sblížení, nebo útěchu v obtížných situacích, kuchyňské scény mají ve filmech studia Ghibli vždy zásadní význam. Nyní si s touto kuchařkou můžete více než dvacet z těchto filmem inspirovaných receptů připravit u sebe doma!

Kuchařka Ghibli: Unofficial Recipes obsahuje sladké i slané recepty, jako je bento z filmu Můj soused Totoro, rybí-dýňový koláč z filmu Doručovací služba čarodějky Kiki, bao napařované buchtičky s červenými fazolemi z filmu Cesta do fantazie a další recepty z filmů jako je Ponyo, Princezna Mononoke, Naušika z větrného údolí, a nejen ty!


Ideální pro všechny nadšence filmů od studia Ghibli a vaření!
Merchandise: Kniha, Kuchyňské potřeby
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 57858
Počet stran: 144 pevná vazba
Formát: 211 x 261 x 20 mm
Jazyk: angličtina
699
Nákupem získáte 28 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Kuchařka Ghibli - Unofficial Recipes (Insight Editions)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!