Komiks Zaklínač: Zrnko pravdy / Menší zlo

Komiksové zpracování zaklínačských příběhů Zrnko pravdy a Menší zlo podle povídek Andrzeje Sapkowského. O převod do komiksové podoby se postarali Jacek Rembis, Adam Gorham a Jonas Scharf.

ZRNKO PRAVDY
Geralt objeví odlehlé sídlo, kde ho přivítá neobvyklý majitel – netvor s lidskými způsoby. Toto stvoření ho pozve dovnitř a povypráví mu příběh své rodiny, svou minulost a své prokletí. Pokud ho tíha jeho zločinů odsoudila k podobě netvora – to je rozsudek jako z pohádek – mohlo by se v těch fantastických příbězích nacházet zrnko pravdy s radou, jak uniknout osudu a dosáhnout vykoupení?

MENŠÍ ZLO

V zapadlé vsi požádá Geralta místní čaroděj, skrývající se ve věži, o službu. O život mu usiluje stvůra, mladá žena narozená pod kletbou Černého slunce, a zaklínač ji má zabít. Ona dívka pak Geraltovi vypráví úplně jiný příběh, ve kterém je opravdovým netvorem sám čaroděj. Spáchal totiž nevýslovné činy na základě svých pověrčivých představ. Vzhledem k tomu, že se tvář zla neustále mění, musí Geralt – ať už z vlastní volby nebo z donucení – učinit rozhodnutí, které může vést jedině k tragédii.
Merchandise: Kniha, Komiks
Jazyk: Česká lokalizaceČeská lokalizace
Kód produktu: 59013
Autoři: Jacek Rembiś, Andrzej Sapkowski, Adam Gorham, Jonas Scharf
Počet stran: 112
Rozměry: 168 × 258 mm
Jazyk: čeština
Komiks Zaklínač: Zrnko pravdy / Menší zlo
329
Nákupem získáte 10 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Komiks Zaklínač: Zrnko pravdy / Menší zlo? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!