Komiks The Fragrant Flower Blooms With Dignity 1 ENG

Přestože státní střední škola Chidori a dívčí soukromá akademie Kikyo spolu sousedí, zdá se, že existují ve dvou různých světech.

Zatímco ta druhá se pyšní bezchybnou pověstí a upřednostňuje studenty z bohatých vrstev, ta první je hnízdem přitroublých delikventů. Všichni v Kikyo chovají hlubokou nenávist ke svým sousedům z Chidori.

Šestnáctiletý Rintarou Tsumugi je studentem Chidori, jehož zastrašující tvář vede k tomu, že se mu lidé vyhýbají. Rintarou si toho nevšímá, protože je spokojený se svou partou kamarádů. Je tu však něco, co jim ještě neřekl: občas vypomáhá v rodinné cukrárně.

Jednoho dne při práci Rintarou uvidí u stolu zákaznici, ale ta uteče dřív, než si s ní stihne promluvit. Druhý den se mu dívka Kaoruko Waguri omluví a vysvětlí mu, že neutekla kvůli jeho vzhledu a že Rintarou je podle ní dobrosrdečný člověk. Přestože není zvyklý na Kaoručinu jasnou osobnost, Rintarou se těší, že s ní naváže přátelství. V cestě mu stojí jen jedna překážka: Kaoruko je studentkou Kikyo! Horší je, že Kaoruko si zřejmě neuvědomuje, jak velký problém to je!

Podaří se těmto dvěma prorazit si cestu a vyhnout se nástrahám (metaforickým i doslovným), které jim nastražili jejich spolužáci?
Merchandise: Komiks
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Manga
Kód produktu: 59884
Počet stran: 192
Formát: 208 x 146 mm
Autor: Saka Mikami
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Komiks The Fragrant Flower Blooms With Dignity 1 ENG? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!