Kniha The Art of Mafia Trilogy [CZ]

První díl série Mafia z roku 2002 patří v České republice mezi nesmrtelné videoherní legendy. K příležitosti 20. výročí série vznikne unikátní prémiový artbook The Art of Mafia Trilogy, ve kterém si čtenář prohlédne celou sérii Mafia od prvních vývojářských krůčků až po současnost. Mafia je jeden z prvních velkých titulů, který dobyl také zahraniční trhy a zasadil ČR do videoherní mapy světa. Spolu s dvojicí následujících pokračování série prodala miliony kusů po celém světě. Kniha The Art of Mafia Trilogy je oslavou 20. výročí série. Nahlíží do její spletité historie a fanoušky nadchne i některými nikdy neviděnými materiály.

Artbook vzniká v úzké spolupráci se studiem Hangar 13, které pracovalo nejen na hrách Mafia 3 a Mafia Definitive Edition, ale najdeme v něm i řadu veteránů z celé historie série. Jejich zkušenosti a vhled jsou pro knihu nepostradatelné.
Merchandise: Kniha, Artbook, The Art Of
Jazyk: Česká lokalizace
Kód produktu: 45868
Autor: Hangar 13 / Xzone s.r.o.
Distribuce: Cenega / 2K Games
Počet stran: 240 stran
Rozměry: 300 X 230 mm
Kniha je v češtině
(30x)
999
Nákupem získáte 40 kreditů

Dárek k objednávce

  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (30)
Přidat hodnocení

Včera přišel a vypadá skvostně. Líbí se mi že jste nedali na nepopularitu třetího dílu který se mi taky moc nelíbil, ale jsou z něj fakt krásné obrázky. Škoda že tam není víc věcí z jedničky, ale když jsem si tu pročetl diskuzi a vlastně je to i zmíněno přímo v knížce, tak chápu že to má důvod a jinak to nešlo, ale je to samozřejmě škoda že se nic moc nedochovalo, kdoví co by se člověk z toho všechno dozvěděl

Pěkný

Kniha sice pěkná, ale odfláknutí části s originální mafii je smutné.... Stačilo přidat třeba galerii aut i s daty o nich jako u části o mafii II.

Krásný artbook. Objednávala jsem s dotiskem Kingdom come a oba jsou moc povedené. Mapy jsou skvělým dárkem, děkuji a doporučuji všem!

Za mě obrovské zklamání, čekal jsem původní grafické návrhy z původní Mafie a ono nic.

fowner:Tak se na ně koukni tak, chtěl by jsem tě vidět jak to tiskneš když to je tak prťavý XD artbook je dobrej

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu