Kerbal Space Program Making History
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1006864
296
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Ke spuštění vyžaduje základní hru Kerbal Space Program (verze pro Steam).
   
  Díky rozšíření Kerbal Space Program: Making History Expansion obohatíte svoji hru o další zážitky. Tento první rozšířující balíček pro kritiky oceňovanou vesmírnou simulaci přináší nový obsah do hry Kerbal Space Program, včetně zajímavého editora misí Mission Builder, balíčku History Pack představujícího mise inspirované historickými událostmi a mnoho nových částí, které mohou hráči využít během hraní KSP.
  Vytvořte, spusťte a sdílejte jako nikdy předtím s programem Kerbal Space: Making History Expansion.
  Herní vlastnosti:
  strong> 
  Editor misí Mission Builder:  Tato obsáhlá nová funkce vkládá proces vytváření a úpravy misí do rukou hráčů a nabízí nekonečné možnosti. Hráči si mohou přizpůsobit úkoly, přidávat starty, přistání, záchranné akce, poruchy, výbuchy, opravy a mnoho dalšího. Jedinečné možnosti pro vítězství, vzrušující výzvy a nečekané překážky dodávají těmto misím na složitosti. Vyzvěte ostatní hráče sdílením vytvořených misí s komunitou KSP. History Pack: Zahrajte si celou řadu předem připravených misí inspirovaných průzkumem vesmíru. Od vesmírných procházek až po nouzová přistání a všechno mezi tím, hráči si mohou oživit okamžiky inspirované historickými událostmi, ale v jedinečném kerbalovém provedení. Nové části: Toto rozšíření obsahuje také desítky nových částí spolu s novými kosmickými skafandry, které jsou inspirovány historickým vesmírným závodem. Hráči mohou tyto části a skafandry používat v celé hře Kerbal Space Program.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Kerbal Space Program Making History? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!