Karta na 3 měsíce pro Xbox Live GOLD (XONE DIGITAL)
Xbox Digital

Aktivace: Xbox LiveXbox LiveKód produktu: 2000050
 • Zlaté členství Xbox Live je jako lístek do první třídy. Můžete se díky němu vydat do on-line bitev s ostatními hráči, získáte každý měsíc minimálně dvě hry zdarma, využijete desítky exkluzivních slev a otevřete si celou řadu dalších pokročilých funkcí vašeho Xboxu. 

  align=center 

  JEDNO ČLENSTVÍ, VŠECHNY VÝHODY
  Jedno členství platí pro všechny Xbox konzole. Během ročního členství získáte pro svůj Xbox One hry v hodnotě až 15 000 Kč včetně zpětně kompatibilních her pro Xbox 360.

  DALŠÍ VÝHODY ZLATÉHO ČLENSTVÍ
  V průběhu členství můžete využít exkluzivní velké slevy do Xbox Store. Ušetříte díky nim až 75% z běžných cen. 

  Konzoli můžete ovládat přes váš chytrý telefon, tablet nebo počítač díky aplikaci Smartglass (dostupné pro systémy Windows, iOS a Android). Zároveň si můžete vytvořit sekundární obrazovku konzole na zařízeních platformy Windows. 

  Streamování z vašeho PC - propojte vás počítač nebo tablet s Windows 8 nebo 10 a streamujte filmy, hudbu nebo obrázky přímo do vaší konzole (stačí mít obě zařízení na stejné Wifi síti) – žádné kabely ani USB disky nepotřebujete. 

  Díky cloudovému uložišti budete mít přístup k vašim hrám a uloženým pozicím z jakékoliv konzole Xbox, kde se přihlásite se svým účtem. 

  MICROSOFT ÚČET NA XBOX LIVE
  Díky Microsoft účtu se můžete přihlašovat do všech zařízení společnosti Microsoft, ať již jde o váš počítač či tablet s Windows 8 nebo 10, mobilní telefon s Windows nebo konzole Xbox One a Xbox 360. 

  UŽITEČNÉ TIPY
  - Kód je určen pro české Microsoft účty. Na zahraničních nefunguje.
  - Pamatujte, že členství je vázáno pouze na jeden Microsoft učet. Dobře si proto pamatujte své heslo.
  - Hry získané zdarma v rámci Games with Gold vám zůstavají navždy. Tedy i když Zlaté členství zrušíte.
  - Pokud používá váš Xbox více uživatelů, stačí když má Zlaté členství pouze ten hlavní. Automaticky ho poté mohou využívat i ostatní uživatelé.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)