Karetní hra Magic: The Gathering Unfinity - Draft Booster (15 karet)

Společnost Wizards of the Coast pravidelně vydává sérii šílených magiců s předponou "Un". Tento rok bude tato "Un" edice vycházet i mimo svou uzavřenou krabici a některé karty z této série budou dokonce hratelné na turnajích! Celá edice bude jako vždy ztřeštěná a místy bude spíše připomínat párty hru než tradiční Magic, navíc tato edice je inspirována retro-pop stylem.

Draft booster slouží nejen k rozšiřování balíčku klasickou cestou, ale i pro turnajový formát limited. V každém balíčku máte šanci na získání foilových karet, nebo dokonce speciálních Showcase a Borderless karet.

Karty jsou v angličtině

Jazyk: Angličtina
Merchandise: Karetní hra, Sběratelská karetní hra TCG
Počet hráčů: 2 hráči
Štítky: Unfinity
Kód produktu: 44973
Počet hráčů: 2
Doporučený věk: 13+ let
Délka hry: 10-30 minut
Lokalizace: Angličtina

Cena je za jeden balíček s 15 kartami.
89
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 36 ks na zákazníka.
 • BALENÍ OBSAHUJE

  - 14 The Gathering Unfinity karet + 1 karta herního předmětu

  ROZŠÍŘENÍ

  V tomto boosteru najdete několik karet, které mohou rozšířit vaši sbírku nebo obohatit váš balíček. Bohužel si s 15 kartami Magic: The Gathering nezahrajete. Pokud byste chtěli, doporučujeme do začátku Commander, Planeswalker, Challenger nebo Starter balíčky z naší nabídky.

  Karetní hra Magic: The Gathering Unfinity - Draft Booster (15 karet)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Karetní hra Magic: The Gathering Unfinity - Draft Booster (15 karet)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!