Karetní hra Labilní jednorožci: Dobrodružství (rozšíření)

Labilní Jednorožci je strategická karetní hra o dvou oblíbených věcech: jednorožcích a ničení a tohle je rozšíření hry, které vaši základní hru (nebo její přisprostlou verzi) obohatí o zbrusu nové karty. Zabalte si torny a vyrazte na vzrušující dobrodružství! Až vaše cesta skončí, budete se koupat ve zlaťácích, nebo se ponoříte do hlubin truhly Davyho Jonese?  

Upozornění! K tomuto rozšíření potřebujete základní hru.

Labilní jednorožci možná za sebou nemají takový kult jako Výbušná koťátka, ale také patří do zlatého fondu úspěšných kickstarterových projektů v kategorii ujetých karetních párty her pro každého. Cílem hry je dostat do své stáje potřebný počet jednorožců (podle počtu hráčů). K tomu vám pomohou karty s různými efekty. Pravidla jsou naprosto triviální - zahrajete kartu (vyhodnotíte její efekt), doberete kartu. Nic víc, nic méně, ale právě v jednoduchosti a vtipných interakcích (a ilustracích) spočívá síla této hry. Sestavte jednorožčí armádu. Zraďte své přátele. Teď jsou vašimi novými přáteli jednorožci.
Merchandise: Karetní hra
Jazyk: Česká lokalizace
Počet hráčů: 2-8 hráčů
Kód produktu: 45915
Doporučený věk: 8+
Doba jedné hry: cca 30-60 minut
Počet hráčů: 2-8
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • BALENÍ OBSAHUJE
  - 54 karet
  - česká pravidla
  Karetní hra Labilní jednorožci: Dobrodružství (rozšíření)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Karetní hra Labilní jednorožci: Dobrodružství (rozšíření)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu