Imperator: Rome (PC DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 2000164
 • O hře Imperator: Rome:

  Alexandr. Hannibal. Caesar. Tito skvělí lidé a mnozí další utvářeli osud kontinentu. Mocní králové, moudří generálové a samozvaní bohové zanechali své stopy na území starověkého Středomoří. Kolem tohoto moře semknuté národy zakoušely své schopnosti a ctnosti v zuřivém boji, jejich kulturní a politické dědictví neoddělitelné od toho, co chápeme jako západní civilizaci. Ale nic nebylo zaručeno. Budete schopni změnit historii ve hře Imperator: Rome?

  Imperator: Rome je nejnovějším velkým strategickým titulem od Paradox Development Studio. Hra se odehrává v bouřlivých staletích nástupců Alexandrijské říše na východě až po vznik Římského impéria. Imperator: Rome vás zve k prožití okázalosti a výzev spojených s budováním impéria v klasickém období. Spravujte obyvatelstvo, dívejte pozor na zrádce a věřte svým bohům.

  Vlastnosti Imperator: Rome:

    

  Správa postav:

  Živý svět postav s různými dovednostmi a vlastnostmi, které se časem změní. Budou řídit váš národ, vládnout vašim provinciím a řídit vaši armádu a flotily. Představujeme také novou, více lidskou stránku počítačových postav.

  Rozmanité populace:

  Občané, svobodní lidé, kmeny a otroci - každá populace má svou vlastní kulturu a náboženství. Bez ohledu na to, zda naplní vaše armády, vyplní vaše pokladnice nebo zaplní kolonie, dbejte na jejich štěstí - váš úspěch závisí na jejich uspokojení.

  Taktika bitvy:

  Vyberte přístup před bitvou, abyste čelili úskokům vašich nepřátel.

  Vojenské tradice:

  Každá kultura má jedinečný způsob vedení války. Římané a Kelti mají různé možnosti na výběr. Odemkněte jedinečné bonusy, schopnosti a jednotky.

  Různé typy vlád:

  Veďte senát v republice, udržuje dvůr v monarchii, odpovídejte klanům v kmenovém systému.

  Barbarové a povstání:

  Migrace barbarů může drancovat nebo získat nejlepší území, zatímco neloajální guvernéři nebo generálové se mohou obrátit proti vám - a vezmou si s sebou své armády!

  Obchod:

  Zboží poskytuje bonusy domovské provincii. Používáte zásoby pro místní nadvládu nebo budete obchodovat s přebytky k násobení bohatství?

  Zlepšování provincií:

  Investujte do budov, silnic a opevnění, aby vaše království bylo silnější a bohatší.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)