IL-2 Sturmovik - Dover Bundle Steam
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Letadla, Válka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 8169323
902
Nákupem získáte 9 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.

 • Tento balíček obsahuje IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz základní hru a stáhnutelný obsah IL-2 Sturmovik: Desert Wings – Tobruk


   


  IL-@ Sturmovik Cliffs of Dover Blitz Edition


  Zúčastněte se jedné z nejdůležitějcích leteckých bitev 20. století - bitvy o Británii. V roli pilota RAF se budete v kokpitu stíhaček Spitfire či Hurricane prohánět nad ikonickými bílými útesy. Osedlat však můžete i černým křížem označené německé stroje Luftwaffe - Bf-109 a Bf-110, případně italský Fiat G-50. Čeká na vás i výzva v podobě zkrocení bombardérů či útočných letounů Junkers 88, Heinkel a Stuka, dále pak Fiat BR-20 či Bristol Blenheim a Beaufighter. IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition je zbrusu nová, kompletně přepracovaná verze známého leteckého simulátoru od 1C Games, která nabízí vylepšenou grafiku s podporou DirectX 11, nová letadla a nový fyzikální model i model poškození.


  20 dodatečných letadel a jejich variant, celkově přes 47 detailně vymodelovaných strojů, které mohou hráči pilotovat. Společně s 16 dalšími letadly (nedostupnými pro hráče) nabízí IL-2 Sturmovik všechny důležité účastníky bitvy o Británii
  Propracované ovládání, interaktivní kokpity, nově vymodelované a realističtější motory a aeronautika se postarají o nekonečné výzvy pro virtuální piloty
  Neuvěřitelně detailní zbraně a systém poškození vytváří ještě napínavější souboje
  Rozsáhlá mapa o rozloze 350 krát 350 kilometrů pokrývá Londýn, celé jihovýchodní pobřeží Anglie, Lamanšský průliv, severní Francii a část Belgie. Mapa byla vylepšena pomocí detailních nových textur a dodatečných významných historických bodů. Nové mapy s podzimním a zimním zasazením umožňují prodloužit bitvu o Británii až do pozdních období roku 1940
  Tucty vozidel, lodí a vojenských budov oživují virtuální prostředí
  Propracovaný multiplayerový režim umožňuje střet více než stovky hráčů se stroji ovládanými umělou inteligencí. Čekají vás rozsáhlé a napínavé vzdušné souboje!
  Kampaň představuje náročnou výzvu, a v kombinaci s užitečným editorem misí na vás čekají nekonečné hodiny zábavy

  IL-2 Sturmovik Desert Wings Tobruk


  Realistický a náročný simulátor leteckých soubojů, který se odehrává nad pouští severní Afriky v rámci tažení během druhé světové války. Zažijte létání a boj v letounech Messerschmitts, Macchis, Kittyhawks a Spitfires během pouštní války. Stíhejte nepřítele vysoko nad nekonečnými dunami a prastarým pískovcem v severoafrické poušti a bojujte o nadvládu nad strategickým městem Tobruk na pobřeží Středozemního moře. Létejte přímo z paluby a podporujte pozemní jednotky a obrněné výpady Spojenců proti Afrika Corps a jejich legendárním Panzerům. Bojujte proti nepřátelským lodím a braňte spojenecké konvoje, které převážejí potřebné zásoby na vyprahlé pouštní bojiště. Takto detailní a nádherná simulace bojových letů s motivy severní Afriky tady ještě nebyla. Desert Wings přináší jedinečný a podmanivý zážitek ze vzdušných soubojů jako žádná jiná hra!
  V tomto vzrušujícím novém přídavku IL-2 STURMOVIK: CLIFFS OF DOVER - BLITZ můžete létat za Regia Aeronautica, Luftwaffe nebo Royal Air Force. Prožijte všechno od soubojů dvouplošníků z roku 1940 mezi Gladiatory a CR-42 až po střety mezi Macchi a drsnými Kittyhawky v letech 1941–42. Létejte v zavalitých Martletech, bytelných Hurricanech a ladných Spitfirech v boji proti smrtícím Messerschmittům nad touto vzdálenou částí světa. Desert Wings poskytne stíhacím pilotům všech úrovní dovedností příležitost čelit opravdovým výzvám v kampani založené na historii.
  Fanoušci bombardérů se dvěma motory mají rovněž široký výběr nových letounů, které mohou ovládnout – od bitevních letounů po torpédové bombardéry včetně několika verzí Wellington, nových modelů Heinkel He-111 a univerzálního Ju-88. Ve hře jsou rovněž obsaženy aktualizované verze smrtící těžké stíhačky Beaufighter, jakož i její protějšky z Luftwaffe v podobě Ju-88C, které se představují ve čtyřech brutálně efektivních variantách.


   
  DESERT WINGS - TOBRUK nově přináší přes 40 zcela nových hratelných typů a variant nad rámec aktualizovaných tropických verzí letounu z CLIFFS OF DOVER, takže hráči budou moct reprodukovat celou kampaň od raných dnů až do poloviny roku 1942.
  Mapa severní Afriky o rozloze 385 km x 385 km přesně a detailně znázorňuje strategickou pevnost Tobruk a hrubé kontury pobřeží, pouště a okolního moře, a obsahuje přes 75 letišť, spoust významných dominant a měst, rozsáhlé silniční sítě i historických opevnění, minových polí a obranných prvků.
  Přes 25 nových typů tanků, dělostřelectva vozidel přibude k pouštním verzím vozidel z CLIFFS OF DOVER, což umožňuje vytvářet obrovské pozemní bitvy s neskutečnou úrovní detailů.
  Námořní plavidla z Royal Navy, Regia Marina a Kriegsmarine jsou vymodelované včetně obřích bitevních lodí, křižníků, torpédoborců, hlídkových lodí, ponorek, torpédových lodí a obchodních lodí. Více než 15 nových lodí včetně britských a italských typů, které jsou historicky přesné pro mapu TOBRUK, a také německých a britských typů, které lze použít na původní mapě English Channel z CLIFFS OF DOVER - BLITZ.
  Nové detaily letounů včetně prachových efektů u motorů, nové technologie motorů jako vstřikování oxidu dusného a přesného modelování letu, poškození, vrtulí a přehřátí.
  Vylepšená grafika včetně zcela nových systémů vyhlazování, zvýšeného dohledu, vylepšeného modelování terénu a teselace. Nové prachové efekty speciálně vytvořené pro pouštní mapu, jakož i vylepšené výbušné, kouřové a částicové efekty.
  Vynikající prostředí pro hru více hráčů umožňuje mít ve hře přes 100 hráčů a desítky počítačem řízených letounů najednou, což zajišťuje napínavé a náročné vzdušné bitvy lidí proti lidem.
  Nové rutiny umělé inteligence a vylepšené chování počítačem řízených letounů přidávají na napínavosti detailním kampaním ve hře jednoho hráče za piloty Regia Aeronautica, Luftwaffe a Royal Air Force.
  Aktualizovaný editor misí nabízí možnost vytvářet vlastní mise a kampaně.
  Hráči budou moct pokračovat v kampani English Channel na mapě CLIFFS OF DOVER - BLITZ díky přídavku nových typů letounů, vozidel a lodí z období října 1940 do srpna 1941.
  IL-2 STURMOVIK: DESERT WINGS - TOBRUK je vzrušující a náročný přídavek pro produktovou řadu IL-2 STURMOVIK: CLIFFS OF DOVER, který hráčům umožňuje ponořit se do klíčových okamžiků v historii, kdy se rozhodovalo o nadvládě nad Středozemím a Suezským průplavem.


  * IL-2 STURMOVIK, DESERT WINGS – TOBRUK vyžaduje základní hru IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si IL-2 Sturmovik - Dover Bundle Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!