iBomber Attack (PC) DIGITAL
Digital

Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7159
 • Legendární série iBomber se vrací, ale tentokrát je čas na ÚTOK! Skočte do svého tanku a připravte se prostřílet si cestu Evropou a porazit nepřítele! Se svými 24 misemi plnými explozivní akce, představuje iBomber Attack kanistr vysokooktanové zábavy, které se nebudete chtít vzdát.

   

  Přehlídka destrukce: Od likvidace námořních přístavů, letišť a tajných základen po odstřelování zástupů vojáků s plamenomety, to je 24 úrovní nekončící velkorážní akce. Úžasná palebná síla: Získávejte "Victory Points" a sbírejte zlato, abyste si mohli vylepšit váš tank bombami, protibunkrovými střelami, rotačními kulomety, plamenomety, raketami, vzdušným útokem, zásobováním nebo super boostem. iBomber žije: Nacpaný kvalitní hratelností, vizuálním zpracováním a zvuky, díky kterým byl původní iBomber tak oblíbený, iBomber Attack zajistí přežití této legendy!

   

  Hlavní vlastnosti:

  Tankastická akce. Plynulá hratelnost. 24 akčních misí. Úžasně detailní grafika. Sbírejte zlato a kupujte vylepšení. Vyhrávejte Victory Points na vylepšení. Obrovské úrovně k průzkumu a ničemí. Uspokojení z ničení úplně všeho!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)