Hunting Simulator
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, Lovecké, Kooperativní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1003642
219
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Skutečný simulátor lovu jménem Hunting Simulator vám nabídne hodiny a hodiny podmanivé hratelnosti v otevřené divočině v režimech pro jednoho i více hráčů, několik loveckých oblastí a stovky úkolů.
  Tato hra, která používá Unreal Engine 4, představuje jedny z těch nejznámějších loveckých regionů jako třeba hory v Coloradu, dubové lesy ve Francii a sněžné pláně na Aljašce.
  Každá lovecká oblast je plná spousty různorodých a realisticky vypadajících zvířat, z nichž každé oplývá autentickým chováním.
  Vystopujte 37 zvířecích druhů
  Drobná a nestěhovavá zvěř z plání, vysoká, dravci, vodní ptactvo... každý druh najdete pouze v jeho přirozeném prostředí.
  Prozkoumejte 12 různých regionů
  Každý region je založen na skutečné lovecké oblasti: velká jezera i tajgy v Albertě, kaňony a pusté pláně v Texasu, Colorado a jeho horské oblasti, tundra a lesy na Aljašce, Skotská vysočina a dokonce i Alpy a francouzské dubové lesy.
  Pořádně se vybavte
  Vyberte si ze 17 různých střelných zbraní (dlouhé luky, kuše a dokonce i Browningy a pušky Winchester) a z téměř 50 nezbytných doplňků pro moderního lovce, včetně vábniček, návnad a dalších pomůcek.
  Staňte se lepším lovcem
  Naučte se používat lovecké kryty, stopovat a sledovat zvířecí stopy a přizpůsobit se živlům, neboť počasí i denní doba se ve hře dynamicky mění. Každá lovecká zóna představuje jedinečný ekosystém, který musíte odhalit a ovládnout.
  Plňte stovky úkolů
  Prožijte vzrušení z lovu v režimu kampaně se 111 misemi a různými úkoly. Některé lovecké scénáře vás zavedou k velmi speciálním zvířatům!
  Experimentujte s různými herními režimy
  Vylepšete své střelecké schopnosti na „střelnici“ anebo se vrhněte do lovení všemožné zvěře ve „volném lovu“.
  Lovte s kamarády
  Vydejte se na dobrodružství až se třemi kamarády nebo s hráči z celého světa díky online kooperativnímu režimu pro více hráčů. Spolupracujte a sdílejte různé lovecké role, abyste se úspěšně přiblížili k různým zvířecím druhům v jejich přirozeném prostředí.
  Nová generace lovu
  Poprvé v žánru loveckých her můžete zkoumat prostředí pomocí dronu!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Hunting Simulator? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!