Hunt Showdown
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005703
 • Pozor: Hra s předběžným přístupem
  Získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry. Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje.
   
  Divoké, hrůzostrašné příšery se potulují po Louisianských bažinách. Vy jste součástí party drsných lovců odměn, kteří chtějí zbavit svět této hrozivé havěti. Porazte monstra a budete velkoryse odměněni, a díky tomu si pořídíte silnější a nebezpečnější zbraně. Ale selhání a smrt vás připraví o postavy i vybavení. Nicméně vaše zkušenost přetrvá ve skupině lovců díky vaší tak zvané Bloodline.
  ČÍM VĚTŠÍ RIZIKO, TÍM LEPŠÍ ODMĚNY A VĚTŠÍ NAPĚTÍ
  Týmově orientovaná hratelnost ve hře Hunt kombinuje prvky PvP a PvE a vytváří tak jedinečnou atmosféru ohrožení života, postavy a získaného vybavení. Na začátku zápasu vyráží až pět týmů po dvou hráčích nebo 10 jednodlivců (podle toho, jaký herní režim jste si zvolili) sledovat svůj monstrózní cíl. Po nalezení a zničení monstra tým získáva odměnu a stane se terčem dalších lovců, kterým se podařilo přežít do tohoto bodu. Mějte se na pozoru, protože hrozba může přijít z každého směru. Dejte si pozor, jinak poslední věc, kterou spatříte, budou soupeři utíkající vaší odměnou. Čím vyšší je riziko, tím lepší jsou odměny. A jedna chyba vás může stát všechno.
  POSTUP

  Dokonce i po smrti postavy pokračujete ve hře a zvyšujete úroveň lovců pomocí Bloodline. Ačkoli hrdinové umírají, jejich zkušenost bude přenesena do vaší Bloodline a následně použita pro nové postavy. Pokud se vám podaří uniknout z mapy živí, získané peníze a zkušenosti můžete použít k vybavení nových postav a přípravě na další bitvu. Pokud zemřete, ztratíte všechno - kromě své vlastní zkušenosti.
  DARK SIGHT
  Režim Temný pohled, Dark Sight, umožňuje lovcům nahlédnout skrze závoj mezi světy a zjistit, co obyčejní, netrénovaní smrtelníci nevidí. Použijte režim Dark Sight během sledování monster a spektrální světlo vás zavede k dalšímu cíli. Díky Dark Sightu můžete také sledovat hráče, kteří nesou odměny, a takto snadněji na ně nalíčíte past.
   
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)