Half-Life 2 GOTY DVD
PC

Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 11218
(4x)
 • Nová edice hry Game of the Year (GOTY) na DVD obsahuje: hru Half-Life 2, Counter-Strike: Source, Half-Life 2: Deathmatch a Half-Life: Source.

  Příběh Half-Life 2 začíná o něco později než končí jednička, přímo na něj tedy nenavazuje. Gordon Freeman si tentokrát může alespoň v počátcích oddychnout, jeho služby pro Black Mesa, potažmo vládu skončily a místo toho se dal do kupy s Alyx (půvabná dcera vědce, jejíž matka byla zabita v první díle), za kterou ale nebude možné hrát. Osud je společně se zbytkem původního vědátorského týmu zavede do metropole pojmenované jako City 17 a postupně budete odhalovat i to, co jste celé ty roky mezi příběhy obou her dělali.Fiktivní City 17 má být stylizováno do role velkého města východní Evropy, ale s přítomností vlastní vlády. Ačkoliv vše vypadá ze začátku přímo idylicky, město je brzy napadeno ještě odpornějšími a zákeřnějšími mimozemšťany, než po kterých jste šli v jedničce. Zárukou dobrého příběhu může být to, že dějovou linii měl na starosti spisovatel Mark Laidlaw, tedy stejný člověk, který vymyslel dobrodružství v prvním Half-Life. Hra nabídne celkem dvanáct různých kapitol, rozdělených na menší části jako v prvním díle. Každá z těchto kapitol by měla průměrně zdatnému hráči zabrat okolo čtyř hodin. Celkově tedy máte nejméně 36 hodin herního času, což není vůbec málo a především - Half-Life 2 tak bude delší než její předchůdce. Děj hry se bude odehrávat jak v interiérech a ulicích města, tak i v rozlehlých venkovních prostranstvích.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (4)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup

  • Dobrá grafika
  • Příběh
  • Loading
  • Více dílů Half-Life
  • Občas Nudné

  Half-Life byla hra u které ste prosedeli i hodiny a half-life 2 vás také nepustí.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Skvělý příběh, nádherná grafika (dokonalé odlesky vody, skvělá mimika NPC, pěkně zpracované prostředí apod.), svižný source engine, skvěle fungující fyzika, velmi zábavný gravity gun, skvěle nadabované dialogy, zvuky a hudební doprovod.
  • Pro někoho by mohla být zdlouhavá samotná aktivace hry(her) přes Steam, zvláště ti, kteří mají pomalejší připojení k internetu.

  Velmi solidně vypadající pokračování Half-Life 2 se skvělou hratelností.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Ohromující grafika, fyzika, výborný příběh, v každý misi plníte úplně něco jiného, GRAVITY GUN, City 17
  • možná až příliš krátké, častý loading... nějak mě víc nenapadá

  revoluční počin, na který jen tak nezapomenete. Žádná jiná akční hra vás takhle nepohltí, jedním dechem ji dohrajete. Doufám že bude pokračování.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Grafika - Dáme si příklad třeba na hře FarCry 2. Jednička byla revolucí, ale když se momentálně podíváte na screeny z dvojky, budou vám asi stejně jako mě připadat jak výstřižky z komiksu. Half-Life 2 nevypadá jako hra, nýbrž jako virtuální realita.

  • UI - Ted´ si dáme přiklad na DOOMu 3. Asi nemusím rozepisovat jakým hitem DOOM byl, ale taky nemusím rozepisovat, jak stupidní umělou inteligenci nepřátel měl. Half-Life 2 mi osobně připomína znovu realitu, prostě řečeno válku.

  • Příbeh - Ten kdo to hrál určitě ví o čem mluvím. Domnívám se, že kdyby člověk napsal o Half-Life 2 knížku nebo natočil film, měl by do konce života o peníze vystaráno.
  • Jelikož patřím mezi obrovskou sít´ fanoušků této hry, nenapíšu záporu žádnou. Ale každý správný fanoušek by jednu určitě napsal: PROČ TO KRUCI KONČÍ?! Ano, zdá se mi, že VALVe to mohla udělat delší...

  Absolutně strhující téměř dokonalá akčí hra kterou pravděpodobně překoná až další počin od VALVe pouze s jiným číslem (3). Není důvod proč si tuto hru nezahrát a nenechat se jí pohltit.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.