Half-Life 1: Anthology DVD
PC

Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 10429
(2x)
 • V tomto kompletu kultovní hry Half-Life 1 naleznete: Half-Life 1, Opposing Force, Blue Shift a Team Fortress Classic.

  Jestliže si myslíte, že jsou všechny akční hry stejné, zapomeňte na to. Dokonale složité a komplikované prostředí plné problémů, které budete muset vyřešit, jedinečně vymyšlená dějová linie příběhu a děsivě inteligentní protivníci vytváří naprosto nový typ dobrodružství - to vše klade vysoké nároky na vaše umění zacházet se zbraněmi, stejně jako na váš rozum a smysly. Příšery slepě nechodí do vaší střelby - naopak, jsou pekelně chytré a chtějí žít a znepříjemnit vám vaši práci. Přátelské postavy nejsou pouhé terče - jsou totiž rozhodující pro váš úspěch. Dejte to dohromady a dostanete hru, která je neuvěřitelně životná, tak inteligentní, tak skutečná, že budete přísahat, že cítíte její tep.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Herní klasika, která ve své době zaujala svojí hratelností, propracovanou grafikou ve spojení s přijatelnými hw nároky. Nejedná se o "bezduchou střílečku", ale o herní počin s propracovaným příběhem, který má i v dnešní době stále co nabídnout mladé i té "starší" hráčské generaci. Ostřílení harcovníci si po letech mohou opět vychutnat legendární HL, tentokráte však již v plném rozlišení s maximalními detaily ;-) Singleplayer nebo hra více hráčů prostřednictvím místní LAN nebo herních serverů na internetu vám zajistí nespočet hodin zábavy a odreagování od skutečného světa.
  • Přijde mi, že některé sekvence v podání tohoto Anthology kompletu na DVD jsou "lehce" ořezané/zkrácené. Nutnou podmínkou zprovoznění hry je připojení PC k internetu + online registrace STEAM a s tím možné problémy spojené s neplatnými produktovými klíči. Tuto reedici nelze provozovat na PC s operačním systémem GNU/Linux jak tomu bylo zvykem u původních vydání.

  V dnešní době ve srovnání s aktuálními herními kousky nemá HL tak do detailu propracované grafické detaily, což však hře nikterak neubírá na její hratelnosti. Spojení všech Half-Life her do jednoho balení je jistě zajímavým počinem a sběratelským artiklem. Jedinými a pro mnohé i dosti podstatnými neduhy tak zůstává celkové zpracování kolekce s přihlédnutím ke zvolené licenční politice a modifikací datových souborů hry nabízené v této edici, které vedly k nemožnosti zahrát si Half-Life pod alternativními operačními systémy jak jsme byli u původního artiklu zvyklí.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • I když je tato hra již starším kouskem tak se jedná o klasiku s výbornou hratelností ,která ve své době udala směr tohoto žánru.Hraje je stylizovaná do objektu přísně tajné laboratoře a vy jste vědec který shodou okolnosti se připlete(způsoby nehodu)a během své výpravy se setká z mnoha druhy potvor a zbraní aby nakonec zahranil svět.I oba datadisky se nesou ve stejném duchu.
  • Mezi asi největší zápor patří na dnešní dobu grafika(i když mě osobně se libí ale mladší generace si odfrkne) a poté asi na dnešní dobu vyšší obtižnost

  Hraje je klasika kterou určitě stojí za vyzkoušení i přes slabou grafiku

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.