GRID Ultimate Edition
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1006026
659
Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Předobjednejte si GRID Ultimate Edition a kromě hry získáte také:
  +3 dny dřívější přístup + Season 1 + Season 2 + Season 3 + Grid Edition Aston Martin Vantage GT4 + Grid Edition Pontiac Firebird Modified  + Grid Edition Chevrolet Corvette C7.R + Grid Edition Mitsubishi Lancer Evolution VI Time Attack  + Grid Edition Renault R26 + Player Cards + Player Banners + Unique Liveries  + VIP Status  
  GRID je závod jako žádný jiný. Bezkonkurenční závod GRID se vrací se zbrusu novou nabídkou, ve které každý ze závodů nabízí příležitost vybrat si vlastní cestu, vytvořit svůj vlastní příběh a dobýt svět motoristického sportu. Postavte se na start ve světové sérii GRID a vybojujte vzrušující bitvy kol s ikonickými a nejžádanějšími závodními automobily - současnými i klasickými - od GT přes Touring a Muscle, až po Stock a super modifikace, a to vše na ikonických místech celého světa. GRID zachycuje každý moment závodu, od adrenalinového vzrušení po zhasnutí světel až po radost při mávnutí kostkované vlajky v cíli i vše mezi tím - všechno je silně akční. Jeden incident stíhá druhý - těsné předjíždění, auta nárazník na nárazník a kolize mezi soupeři - a to vše je opepřeno rivalitou, kamarády z týmu a herním řidičem, který se vám buď bude snažit pomoct, nebo vám bude překážet v postupu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si GRID Ultimate Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!