Gooka 2: Záhada Janatrisu
PC

Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10975
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury

  Příběh je koncipován jako pokračování přibližně po 10 letech, kdy se Lidře narodí Gookův syn Yorimar a temné síly to nenechají jen tak. Námětem byl 2.díl knihy od Richarda D. Ewanse alias Vládo Ríša (šéfredaktor časopisu IKARIE). Děj je postaven tak, aby nevyžadoval znalost jedničky, respektive nutné znalosti hráči nenásilně připomeneme. Ve hře se ocitnete v roli váženého soudce Gooky, obdařeného telepatickými schopnostmi, které mu umožňují nahlížet do myslí jiných lidí a předvídat tak jejich jednání. To je, uznejte sami, velmi užitečná vlastnost, zejména při souboji se zlem, které se začíná nebezpečně rozmáhat nad celým Jantarisem. Příběh začíná vaším návratem z dlouhé cesty, přičemž váš dům naleznete sežehnutý, ženu nemocnou a svého syna... svého syna nenajdete vůbec, protože toho kdosi unesl. Hra kombinuje několik různých žánrů, najdete v ní prvky adventury, RPG i akce. Připraví vám setkání se 40 různými NPC postavami, které vám na vaší cestě za nalezením syna pomohou. Těšit se můžete na poznání nových míst, zajímavé hádanky, tahově pojaté souboje, to vše zpestřené dynamický počasím a efekty. Hra je kompletně v češtině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Zajimave prostredi i pribeh, narozdil od prvniho dilu nehrozi zaseknuti, protoze jsme na neco zapomneli
  • Souboje - rozhodne nedoporucuju snazit se vylepsit hlavne duchovni stranku pro boje, u dalsich nepratel, kteri temer vzdy utoci jako prvni neni mozne vyhrat. Muze se vam tak stat napriklad to, ze vas sejme nejaka hloupa krysa.
  • Velmi kratka herni doba

  Pokracovani hry Gooka, kdy se ne vse dotahlo do konce. Jiz se nemusite bat, ze byste neco zapomneli a zbesile prohledavat vsechny mistnosti, jestli tam jeste neco nezustalo ukryto. Muzete ocekavat zajimavy, ale kratky pribeh. Bohuzel nejvetsim zaporem hry jsou jeji souboje. Zvoleny zpusob souboju rozhodne nabizel vetsi moznosti, ktere zustaly naprosto nevyuzity. Casto jsou az prilis slozite a dusledkem je, ze se jim snazite vyhybat. Navic nevim jestli to bylo mym pocitacem, ale misty se mi stavalo, ze mi hra spadla. Z techto duvodu byla pro me hra zklamanim.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Pěkná grafika,nízké hardwarové nároky,boje ve stylu Heroes M & M,dynamické počasí,den a noc,můžete nakupovat,sbírat a kombinovat předměty,můžete získat peníze,zkušeností,dokupovat zbraně a lektvary pro boj,vylepšovat se(záleží jen na vás),kvalitní hádanky,možnost měnít obtížnost boje a hádanek,zapnutí a vypnutí krve při zásahu v bojí,pokud použíjete v bojí bojového ducha a posílíte tělo a budete fyzický bojovat,tak máte velkou šancí zvítězít. Zajímavý příběh,různé nástrahy apod,orientace ve hře.
  • Kratká herní doba,nerealní,někdy složité boje,někdy nudné úkoly.

  Hraje je inspirována podle české knihy,kterou napsal Vlado Ríša.Druhý Díl této hry je proveden už ve 3D grafice oproti prvnímu dílu ve 2D grafice,který už je hodně starý asi 10 let.Snad vyjde v budoucnu i třetí díl.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.