Gloomhaven
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1008680
 • Gloomhaven je taktické RPG a digitální adaptace ultimátní strategické deskové hry od Isaaca Childrese. Hra Gloomhaven se odehrává v jedinečném středověkém temném fantasy světě a odměňuje strategické plánování a řešení problémů. Postavte se tomuto temnému světu sami nebo v online kooperaci až pro 4 hráče!
  Prozkoumejte svět v partě 2 až 4 žoldáků. Každá ze 17 unikátních postav má své vlastní dovednosti a více než 1000 různých schopností, které můžete ovládat! Než se vydáte na průzkum temných jeskyní a děsivých lesů Gloomhavenu prostřednictvím úkolů a událostí, připravte si balíček karet schopností.
  Jakmile se ocitnete v dungeonu, zapojte se do taktického tahového boje tím, že v každém tahu vyberete dvě karty pro každého žoldáka. Můžete použít pouze horní polovinu jedné a spodní polovinu druhé, takže plánujte podle toho!
  Posouvejte své najaté čepele na terénu hexové mřížky, abyste využili prostředí dungeonu. Nastavte smrtící komba a uvolněte ničivé síly, ale dejte si pozor na cenu. Karty jsou stejně vzácným a rozhodujícím zdrojem jako vaše body života, takže si dejte pozor na vyčerpání. Každá volba má následky na život a na smrt.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)