Ghost Master (nová eXtra Klasika)
PC

Štítky: Tycoon
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10464
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Hroziví duchové, kvílící spektry a lstiví gremlini... ty všechny můžete nyní ovládat. A vaším úkolem nebude nic jiného, než co nejvíce vyděsit obyvatele městečka Gravenville. Hra Ghost Master je kombinací strategie, RPG a adventury a budete v ní velet duchům a strašidlům, řešit nejrůznější hádanky a odkrývat hrozivé záhady. Jak se nejlépe vyrovnáte s duchy? Tak, že se k nim přidáte... :) Těšit se můžete na 15 děsivých úrovní a nesčetné množství rozličných úkolů­ to vše v souvislé dějové linii v uceleném virtuálním světě. Uživatelsky příjemné ovládání! 3D kamera ­ inovativní 3D kamera umožňující pohled z očí duchů i lidí. Revoluční grafika, speciální převratné efekty, neuvěřitelně detailní postavy a děsivé triky inspirované klasickými hororovými filmy. Vynikající umělá inteligence - v každé úrovni je možno potkat až 30 počítačem ovládaných postav. 11 obsáhlých lokací včetně městského blázince, vojenské základny, budovy ženského spolku, studentského klubu a policejní stanice. Sličné slečny k vystrašení. :) Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Do každého kola si vyberete své duchy a jdete do akce.Strašíte,utíkáte osvobozujete a překonáváte nástrahy.To všechno děláte v různých misích.Nejlépe se vám povede když v každé misi osvobodíte všechny duchy.Tím nasbíráte nejvíc bodů které pak vyměníte za zlatou plazmu.To je něco jako "peníze duchů" za které si můžete přikoupit kouzla pro své duchy.
  • Na hře je blbé že si nemůže člověk zahrát obyčejné kolo.Zlaté plazmy bnení dost pro nákup všech kouzel a hlavně se od 3.části už opakují stejná kouzla u duchů.

  Hra je opravdu zajímavá a já ji doporučuji.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.