Gears of War
PC

Štítky: Sci-Fi, TPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 13044
(67x)
  • Kategorie

    PC / PC hry / Akční
    V hlavní roli akční hry Gears of War se představí voják jménem Marcus Fenix, toho času ve vězení za opuštění svého stanoviště v boji. Pobyt za mřížemi však nemá mít dlouhého trvání, je tu den E (Emergency Day), kdy se na scéně objevuje nový nepřítel, proti němuž se lidé, vedoucí dosud mezi sebou válku o zdroje energie, musí spojit. Což obnáší i vaši schopnou maličkost, která se rázem stane pilířem malého týmu, v němž se nadějete skutečně unikátních zbraní pro využití. Jako je Hammer of Day, dálkově naváděný laserový útok na vytyčený cíl. Jako je Torque Bow, kuše s výbušnými střelami. A nebo Lancer Rifle, řekněme klasická útočná puška s bodákem ve tvaru řetězové pily. Čímžto se můžete směle prokousat skrze případné obklíčení… Základem Gears of War je technologie Unreal enginu 3, díky němuž můžete očekávat kvalitní grafiku. Všechny herní módy, levely a scénáře jsou navrženy pro kooperativní hru. Zahrát si budete moci s kamarády přes Xbox Live, stejně jako s AI, která navíc bude k nerozeznání od lidského hráče, protože se bude pohybovat inteligentně, rozkazy plnit efektivně, krýt a bránit se, kdy to bude třeba. Hra je v češtině.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (67)
Přidat hodnocení

Gears of war jsem si chtěl původně pořídit na Xbox360 ale boužel bylo vyprodáno tak jsem tedy šel do PC verze.Krom grafiky tady máme velice pěkně udělané zdevastované prostředí které působí skoro na každého,bez parťáků by to nebylo ono ačkoliv vy jako Marcus Fénix velitel skupiny by jste se dokázali o sebe postarat sami ale vaší cestu vám trošku zpříjemní ty jejich hlášky i když jsou totálně tupí a skoro vůbec se nekrejou tak vás sem tam rozesmějí,líbily se mi bossové ale boužel za celou hru jich moc nepotkáte líbily se mi všechni až na toho posledního hrál jsem na nejtěžší obtížnost a řeknu vám že se dost zapotíte já jsem to po čase vzal takže nevím jak to vlastně celé dopadlo.Hra měla u mě ze začátku na 100%ale boužel ten boss mě přesvědčil že si plné hodnocení nezaslouží proto dávam 95% ale necelé 3 stovky se to rozhodně vyplatí a rozhodně plánuji koupit Gears of war2 prostě tahle hra na mě docela udělala dojem.

-Podle mě nejlepsi akčni hra

Jedna z nejlepších her.

Opravdu hra, ktera me prekvapila, protoze sem si myslel, ze bude jenom o grafice a zjistil sem, ze ma snad vsechno co poradna hra ma met.

Moje osobní otázka se nejvíce naklání nad příběhem který mi neni moc na začátku vysvětlen ovšem tím nechci říci že by byl špatný ale mě moc nezaujal:(

po obrovskom hype a recenziách z vysokými číslami som čakal viac ... na konzoliach to bola možno pecka, ale na PC sme videli to isté spravené lepšie (viď Rouge Trooper) ... hrozný stereotyp a nenápaditý level design ... ak hladáte výzvu, tak toto nie je pre vás

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu