GamerPack: Strategie 1
PC

Štítky: Tycoon, Herní balíček
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11023
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  GamerPack je jedinečný balíček her stejného žánru nabízený jen naším obchodem.

  Obsahuje hry :
  Industry Giant 2
  S.W.I.N.E.
  Neighbours from Hell.

  Navíc je v kompletu i CD s 36 mapy do Industry Giant 2, skiny, wallpapery, čeština do Neighbours from Hell a demo na 2. díl.


  Industry Giant 2 (v češtině) - více o hře

  Hra zaměřená na budování mocného průmyslového impéria. Hráč začíná s omezeným kapitálem v době průmyslové revoluce a povede svou společnost až do věku informačních technologií. Bude při tom řídit všechny aspekty podnikání: těžbu a zpracování surovin, dopravu, prodej a marketing. Hráč bude stavět obchodní domy a budovat svůj image. Je třeba věnovat pozornost platům dělníků. Počasí a nečekané tržní vlivy mohou snížit ziskovost podnikání. Hru lze hrát jako jednu plynulou kampaň nebo po jednotlivých misích. Kdo chce, může vypnout všechna omezení související se ziskem, náklady a náhodnými událostmi a postavit si modelovou železnici svých snů. Nechybí ani hra pro více hráčů. ve hře se můžete těšti na : množství surovin a produktů (ropa, železo, ruda, kůže, nábytek, hračky, domácí spotřebiče), na nové průmyslové obory (potravinářský, textilní, výroba hudebních nástrojů), podnikání závisící na ročním období, přes 160 různých typů výrobků, přes 50 druhů dopravy (nákladní auta, vlaky, lodě, letadla), propracovaná grafika budov a vozidel, rozlišení od 1024 × 768 do 1600 × 1200 a inovativní interaktivní systém nabídek.

  S.W.I.N.E. (v češtině) - více o hře

  Originální a vtipná RTS, geniální parodie 2. světové války aneb - Adolf Hitler byl tlustý fanatický vepř a králíci mu to brzy spočítají. Prasečí invaze do země králíků se někomu sakra nevyplatí.... Na rozdíl od klasických RTS se v této hře nestavějí žádné budovy. Jednotky se nevyrábějí, ale nakupují na začátku mise (a případně i v jejím průběhu, pokud na to máte dostatek kreditů). Nebudete tedy vést masové bitvy, ale šarvátky s menším počtem strojů, o které se tím pádem musíte dobře starat. S tím, jak budou vaše stroje úspěšné v boji, poroste i jejich zkušenost a výkonnost. Arzenál, který budete mít k dispozici, čítá něco přes deset typů jednotek: rychlejší průzkumná vozidla, lehké a těžké tanky, raketomety, dělostřelectvo či minomety. Během mise lze přivolat bombardér. Poměrně originální jednotkou je tahač, určený k transportu muničního, palivového nebo servisního přívěsu, bez nichž se bojové jednotky neobjedou. Tahačem lze také odvézt kteroukoliv imobilní jednotku do bezpečí. Tato hra je vybavena jedinečným českým dabingem - nenechte si ujít šanci navštívit Prasopolis a Karotkov, zalítat si v PIGu-52, nebo si zastřílet z Chrochtavé Kaťuše!

  Neighbours from Hell (čeština na CD) - více o hře

  Neighbours from Hell je první interaktivní reality TV show založená na čiré zákeřnosti. Hra se zabývá často velice napjatými sousedskými vztahy. Situace je asi taková: váš byt sousedí s bytem, ve kterém bydlí soused vzešlý snad ze samotného pekla. Nyní ale přišel váš čas na odplatu. Budete se plížit a nenápadně ometat okolo domova svého otravného souseda a snovat plány a záškodnické darebnosti na nic netušícího obyvatele. Protože jste ale zároveň hvězdou nové fantastické TV show, bude každý váš krok zaznamenáván na kameru, včetně líčení naprosto ďábelských pastí. Vaším úkolem bude dělat co největší bordel. Čím větší, tím lepší šance na dobré ohodnocení a možná i nějakou tu prestižní cenu. Ale pozor! V každém baráku se najde minimálně jeden soused (zpravidla spíše sousedka), který má oči všude. Když vás totiž někdo takový nachytá, vaše reality show končí. Mezi postavičkami, se kterými se ve hře seznámíte, bude kromě hlavního hrdiny Woodyho, také onen pekelný soused, jeho pes Mutt a uřvaný papoušek. Neighbours from Hell vám nabídne 14 náramně odlišných epizod anarchie. Vašimi hlavními prostředky bude umné skrývání se a mazanost při líčení perfektních pastí. K tomu všemu vám poslouží jednoduchý interface a ovládání. Doprovázet vás bude vynikající soundtrack.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)