GamerPack: RPG 1
PC

Štítky: Fantasy
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11131
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  GamerPack je jedinečný balíček her stejného žánru nabízený jen naším obchodem.

  Obsahuje hry :
  Wizardry 8
  Another War
  Spells of Gold


  Wizardry 8 (české titulky) - více o hře

  Temné síly se připravují na finální souboj. Malá skupina hrdinů z neznáma se do toho musí zapojit, odhalit ztracená tajemství a přinést novou éru. Osud všech světů leží v jejich rukou. Wizardry 8 přinášejí propracovaný svět fantasy v tomto dlouho a toužebně očekávaném RPG. Na co všechno se můžete těšit : propracovaný fantasy svět, neuvěřitelná 3D grafika, která překonává vše co jste dosud v RPG viděli, tvorba vlastní postavy z jedenácti ras a patnácti různých povolání, propracované osudy vašich postav s revolučním personality systémem, nový fázový systém bojů proti více než sto typům monster za použití více 90 působivých kouzel, možnost importování postav z předchozích dílů Bane of the Cosmic Forge, Crusaders of the Dark Savant či Wizardry Gold, nelineární průběh hry se spoustou možných konců.

  Another War (české titulky) - více o hře

  Another War je RPG hra odehrávající se v prostředí okupované Evropy za 2. světové války. Vtipná a humorná zápletka spojená s vyspělým systémem vývoje postav vám přinese mnoho dnů nerušené zábavy.
  Žoldák, muž žijící podle svých pravidel a dobrodruh, který byl zapleten do špinavé hry mezi světovými mocnostmi, se snaží zachránit svého přítele, jenž uvízl v nacistických osidlech. Děj hry začíná v zapomenuté francouzské vesničce, kde jedinou známkou nacistické okupace jsou vojáci Wehrmachtu v místním baru a sem tam nějaká ta německá hlídka, a končí uprostřed pekla obléhaného Leningradu, v němž hrdina nalézá jeden z nejtajnějších ruských a německých projektů..

  Spells of Gold (české titulky) - více o hře

  Hra je zasazena do velmi rozsáhlého fantasy světa, obývaného elfy, trpaslíky, nemrtvými a dalšími bytostmi. Tento svět se sestává z několika států, které jsou uzavřené ekonomické a politické systémy. Hrdina má možnost přesunout se z jednoho státu do druhého pomocí speciálních Portálů. Jeho hlavní činností je obchod, neboli nakupování zboží v jednom městě a jeho prodej nebo výměna v městě druhém. Pro tento úřel má Hrdina Magický vak, který mu umožňuje přenášet velkou spoustu zboží. RPG kombinované s prvky obchodních her. Nelineární příběh umožňuje hráči zopakovat si hru z nové perspektivy. Obrovský svět obývaný stovkami fantay bytostí. Hlavní postava nemá žádný limit na zkušenost - můžete získat kolik schopností a dovedností chcete. Výběr ze 2000 tybu zbraní a zbroje. Široká paleta kouzel a lektvarů, které vám usnadní vaši cestu.

  Všechny hry jsou v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)