GamerPack: Auta 1
PC

Štítky: Auta, Herní balíček
Kód produktu: 11041
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  GamerPack je jedinečný balíček her stejného žánru nabízený jen naším obchodem.

  Obsahuje hry :
  Rally Trophy
  Rally Championship
  Master Rally
  King of the Road

  Navíc je v kompletu i CD, kde na 622 MB naleznete dema na Colina 4, Tocu 2 a videa z Richard Burns Rally.


  Rally Trophy (v češtině) - více o hře

  Představujeme Vám nejrealističtější závodní simulaci, jaká kdy byla vytvořena. Zažijte vzrušení při řízení klasických rallye aut jako jsou třeba Ford Escort, Miní Cooper nebo Renault Alpine, která doženete až na samou hraníci jejich možností. Rally Trophy nabízí nervy drásající rychlost, adrenalinové ježdění a akční bouračky. S arkádovým a simulačním módem zažijete na klasických štěrkových silnicích, nebo v zasněžených horách hojnost efektní akce. Na tratích také nesmí samozřejmě chybět nějaké ty zvuky! Auta dostávají smyky, otáčejí se, podkluzují a bourají, přičemž utrpí stejná poškození, jako by tomu bylo ve skutečnosti. Dávejte si proto pozor! Může se Vám stát, že kolem vás těsně před cílovou čárou projede auto, které váš vůz nechá rozbitý a pokulhávající po silnici - před tím, než jste vůbec schopni podstoupit tolik potřebné opravy, abyste postoupili do další etapy. Rally Trophy upoutá počítačové hráče, kteří budou nadšeně smýkat, jezdit a řádit na 42 tratích v 11 různých autech.

  Rally Championship(v češtině)

  Rally Championship má vynikající hratelnost, skvělou grafiku a je skvělým předchůdcem Rally Championship Xtreme. Můžete si zajezdit s továrním speciálem nejen Škodovky, ale i s dalšími skvělými vozy všech tříd včetně WRC. Hra je kompletně v češtině, podporuje všechny PC volanty a vyžaduje 3D grafickou kartu.

  Master Rally(český manuál) - více o hře

  Vzhledem k tomu, že soutěž startuje v hlavním městě Francie Paříži a po strastiplné cestě čítající kolem 5 000 kilometrů (z toho 2 500 speciálních zkoušek) a procházející šesti státy končí na Rudém náměstí v Moskvě, si spíše než písečných dun a velkého vedra užijeme drsného ruského podnebí a spousty tvrdých a rozbitých cest.

  King of the Road (český manuál) - více o hře

  Máte k dispozici malý náklaďák a snažíte se uživit autodopravou. Každý začátek je těžký, ale když se pustíte za svým snem, podaří se vám nakonec vybudovat nejúspěšnější společnost v oblasti. Cesta to však bude svízelná a život vám osladí konkurence, mafie a v neposlední řadě i zkorumpovaná policie. Konec řečí a směle do toho, neboť čas jsou peníze. Co vše vás ve hře čeká: závody, obchod a akce v jednom , přes 20 různých vozů a na 20 způsobů, jak vylepšit vůz, 150km silnic vedoucích různými krajinami, 50 km zkratek a nezmapovaných cest, střídání dne a noci, rozmary počasí včetně deště, sněhu a mlhy, pohled řidiče i nezúčastněného pozorovatele, bouračky a motor znějící opravdově, plně 3D, tři typy her pro variantu s více hráči (Truck-Ball, Truck Race a Off-Road).
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)