GamerPack: Adventury 1
PC

Štítky: Vtipné
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 11060
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  GamerPack je jedinečný balíček her stejného žánru nabízený jen naším obchodem.

  Obsahuje hry :
  Polda 4
  Horké Léto 2
  Ve stínu havrana

  Polda 4 (kompletně v češtině) - více o hře

  Polda Pankrác jde opět do akce - tentokrát ho o pomoc požádá známý věděc profesor Santusov, který se obává zneužití svého největšího vynálezu - stroje času. Polda se podívá do všech možných i nemožných lokací v několika časových údobích celých dějin lidstva, vč.temné socialistické budoucnosti. Hra se dočkala velikých změn, jako třeba nového 3D kabátu, ale stále je to skvělá humorná adventura podpořená skvělým dabingem takových es jako L.Sobota, O.Kaiser, J.Lábus či P.Nárožný.

  Horké Léto 2 (kompletně v češtině)

  Hra Horké léto 2 je pokračováním úspěšné české počítačové hry Horké léto. Hlavním hrdinou je Honza Majer, dříve obyčejný kluk, dnes slavný člověk, o kterém psal i okresní týdenník Medvědův den (v článku o významu skořice na pěstování tuleňů). Ačkoli tedy hrdina (hrdina?) je stejný, hra je kompletně nová, hezčí a barevnější. Dabing Zděněk Izer.

  Ve stínu havrana (kompletně v češtině)

  Před mnoha a mnoha lety, když ještě neexistovaly počítačové hry, žil v jednom zapomenutém klášteře mladý mnich. Jmenoval se Severín. Jeho celodenní náplní byly modlitby, občasný půst a poslušné trpění pod přísnou rukou opata. Všechno by bylo v pořádku, kdyby jednoho dne....nezačal příběh, který si každého hráče získá kouzelnou kombinací lehké ironie a komiky. V roli hlavního hrdiny, mnicha Severína, budete na nuceném útěku z kláštera čelit mnoha nástrahám. Nezbytné a nutné otázky se začnou drát na povrch a Severínovi nezbude nic jiného, než na ně najít odpověď. Všudypřítomnou komiku příběhu podtrhnul svým vynikajícím dabingem Jiří Lábus.

  Všechny jsou kompletně v češtině (včetně českého dabingu).
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)