Game4U - Pack 4
PC

Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10182
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  V této kompilaci naleznete tyto hry :

  Game4U - Settlers 2

  VENI, VIDI, VICI je těžce strategická, ekonomická simulace a následuje předcházející bestseller od Blue Byte, hru Settlers. Po boji a ztracené bitvě s rozbouřeným mořem se ti odvážní ocitnou na břehu zřejmě neobydleného ostrova: jejich loď je zničena. Přeživší, kterým budeme říkat Římané, musí spoléhat na vaši pomoc, jak budou čelit nejtěžší zkoušce přežití. Potraviny a stavební materiály musí být vyvinuty, neboť na nich závisí činnost a výroba budoucích loďařů, lesníků, sládků a zvědů. Postavte doly na zlato, uhlí, železo a žulu. Obdělávejte půdu, budujte farmy, zakládejte rybníky a lovné revíry, zvyšujte své zásoby zvěře a starejte se o lesy; život vašich poddaných je ve vašich rukou. Nenechte se však ukolébat falešným pocitem bezpečí, protože nebezpečí číhá všude. Připravte se bránit své těžce vydobyté království - nejste totiž sám! Dávejte pozor na divoké Vikingy, horkokrevné Afričany a technicky vyspělé Asiaty. Vysílejte do okolí zvědy, rozmisťujte vojáky na hranicích vaší říše, budujte pozorovací stanoviště a začněte s výrobou životně důležitých katapultů... nechť bitva začne! Hra je v češtině!

  Game4U - Tomb Raider

  Laru Croft čeká první dobrodružství, v němž se blýskne svými rychlými reflexy, akrobatickými kousky, přesnou střelbou, bystrým úsudkem a nezaměnitelnou postavou? Pokud patříte mezi fanoušky této velice populární série a první díl vám nějakým nedopatřením utekl, pak máte jedinečnou příležitost, protože tu je nová hra v edici Game4U, kde vycházejí hry, jejiž cena je opravdu solidní.Hra je v češtině!

  Game4U - Mortyr

  V roce 1944 německé oddíly náhle a neočekávaně změnily tvář války. Němci začali vítězit v těch nejtěžších bitvách. Nikdo opravdu neví, co Hitler a jeho generálové udělali, aby změnili směr událostí, ale pád Londýna jasně ukázal, že Aliance měla malé šance na vítězství ve válce. Brzy po zničení Moskvy a dobytí Washingtonu válka skončila. V roce 2093 vládne Tisíciletá Říše světu, avšak Armageddon se blíží. Profesor Jurgen Mortyr si myslí, že nacisté jsou nějak zodpovědní za vzrůstající počet katastrof a hrozivých bouří. Jediným způsobem, jak situaci napravit, je návrat v čase, do roku 1944. Tímto úkolem pověří svého syna Sebastiana, který má zjistit, co se stalo, a poté zastavit řetězec událostí. A zachránit planetu. Hra je v češtině!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)