Game Pass předplatné na 3 měsíce (XONE DIGITAL)
Xbox Digital

Aktivace: Xbox LiveXbox LiveJazyk: Angličtina
Typ hry: Game Pass
Kód produktu: 811702021
 • Elektronická licence - digitální kód Xbox Game Pass 3 měsíce
  *Zahrajte si nové hry, jako jsou Sea of Thieves, State of Decay 2, ale i Forza Horizon 4 a Crackdown 3 hned v den, kdy vyjdou, a vychutnejte si široké spektrum her - od trháků z poslední doby po kritikou oceňované nezávislé tituly. Objevte a stáhněte si tituly, které jste si vždy chtěli zahrát, nebo se vraťte ke starým dobrým hrám, po kterých se vám stýskalo.
  *Hry si můžete zároveň zakoupit na stálo a ušetřit až 20 % a navíc získat až 10% slevu na doplňky a spotřební zdroje ke hře. Vzhledem k tomu, že nové hry přibývají neustále a předplatné máte možnost kdykoliv zrušit, je Xbox Game Pass vstupenkou do světa nekonečného hraní.
  Xbox Game Pass je předplatné pro Xbox One zajišťující zpětnou kompatibilitu her pro Xbox One, Xbox Play Anywhere a Xbox 360; hraní her vyžaduje aktivní předplatné.
  Nabízené tituly a počet her zahrnutých do předplatného se můžou lišit v průběhu času a podle zemí a nemusí být dostupné ve všech zemích. Předplatné můžete zrušit kdykoliv: www.xbox.com/accounts.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Game Pass předplatné na 3 měsíce (XONE DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu