Galactic Civilizations 2: Dread Lords
PC

Štítky: Sci-Fi, Tahové
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11791
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Vypravíte se do budoucnosti, v té je lidstvo coby aktivní dobyvatel vesmíru nuceno čelit nejrůznějším tlakům ze strany mimozemských civilizací, jež si rovněž nárokují svůj podíl na vlastnictví Nekonečna. Galactic Civilizations 2 je prý plnohodnotným nástupcem svého předchůdce.Abychom vesmírnou tahovou strategii Galactic Civilizations II: Dread Lords trochu přiblížili, tak na samém počátku hry si vyberete, za kterou z množství nabízených ras budete hrát. Dále vás čeká navržení všech náležitostí galaxie - velikost, typy planet a jejich případná obyvatelnost, výskyt dalších ras, atd. Pak můžete začít skutečně hrát. Zde je třeba zmínit obměnu, kterou Stardock přináší do systému budování. Každá planeta je totiž zařazena do určité třídy, jež určuje její využitelnost při budování kolonií. Na své si prý přijdou také hráči vyžívající se v mikromanagementu. GC 2 vám toho ovšem nabízí ještě mnohem více. Teď myslíme na možnost postavit si samostatnou vesmírnou základnu. Tu pak lze dále rozšiřovat a upravovat různými přídavnými moduly. Velkou volnost budete mít i při navrhování lodí - sami určíte jaké zbraně, štíty či systémy budou mít, stejně jako kde přesně bude co umístěno.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Na tuto hru byla už jedna recenze napsána. Proto tady nebudu opakovat co již napsáno bylo, zcela se s názory ad_mirala ztotožňuji. Ale nenapsal jednu věc, která je pro tuto hru neméně důležitá: mody. Hra podporuje modování stejně jako většina úspěšných her současnosti.

  • Modů je spousta. Mě osobně nejvíc zaujaly mody pro Babylon 5 a pro Startrek. Oba mody v podstatě mění dojem ze hry, přidávají vlastní vývojové stromy.... prostě dělají ze hry naprosto novou hru na jednom enginu.

  • A další věc, o které se ad_miral nezmínil je soustavný vývoj, který na hře stále ještě probíhá. Například do příštího patche chtějí autoři zabudovat nové celogalaktické události, které si hráči přáli. Něco takového je u hry, která navíc neotravuje s protipirátskými ochranami, je velmi ojedinělé.
  • Jenom ten multiplayer. Ale autoři na fórech uvažují o vydání speciálního "datadisku", který multiplayer do hry zavede. To je ale otázka budoucnosti.

  Hra jednoznačně stojí za koupení.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Všechno. Od komplexní diplomacie, přes hluboký a košatý výzkumný strom, vlastní návrh vesmírných lodí až po vynikající mikromanagement planet, nic tu nechybí. Umělá inteligence, která vám dá solidně zabrat.
  • Absence multiplayeru. Hra sice umožňuje zveřejňovat výsledky na oficiálním serveru (získaná ocenění jsou potom vidět u každého příspěvku hráče na oficiálních diskuních fórech), to však ani trochu nenahradí možnost zahrát si proti lidskému soupeři.

  • Ke hře vyšel velmi povedený datadisk, je škoda, že se nedá přes Xzone koupit.

  Jednoznačně nejlepší (vesmírná) tahová strategie vůbec. I kdyby vám sci-fi nevonělo, pokud máte blízko ke strategiím, tuto byste si neměli nechat utéct.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.