Firewall Zero Hour (PS4 DIGITAL)
PS Digital

Aktivace: PlayStation StorePlayStation StoreŠtítky: FPS, Taktické, PlayStation VR
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 921200381
 • Alfou i omegou strhující týmové střílečky Firewall je spolupráce. Nasaďte si soupravu PlayStation VR, dejte dohromady arzenál vybavení a připravte se na nelítostný boj.
  Hra vyžaduje PlayStation VR.
   

  rn

  NA JAKOU STRANU SE PŘIDÁTE?
  Vyberte si ze 12 zkušených žoldáků a prozkoumejte seznam vylepšitelných zbraní. Pustíte se do boje na straně útočícího oddílu, jehož úkolem je získat cenná data v nepřátelském prostředí? Nebo stanete na straně obránců a všemi prostředky zajistíte, že se data nedostanou do nepřátelských rukou?

  TAKTIKA A KOMUNIKACE
  Až osm hráčů se může střetnout v bitvě dvou čtyřčlenných týmů na řadě exotických a nebezpečných míst celého světa. Rozkazy a zásadní informace budete dostávat během postupu – nikdy však nezapomeňte jednat jako tým.

  VIRTUÁLNÍ REALITA
  Firewall plně využívá možností PS VR a nabídne kompletní 360stupňový pohled na bojovou zónu. Díky 3D zvuku uslyšíte každý pohyb nepřítele a zcela volný pohyb vám umožní provádět rychlá taktická rozhodnutí.

  STŘÍLEJTE JAKO PROFÍK
  Chcete na bojišti ještě přesnější mušku? Využijte precizní sledovací systém zaměřovacího ovladače PlayStation VR, se kterým mistrovsky ovládnete střelbu.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Firewall Zero Hour (PS4 DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu