Fernbus Simulator
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1003314
483
Nákupem získáte 5 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Fernbus Simulator je první simulace velmi populárních meziměstských autobusů. Díky spolupráci s FlixBus tento simulátor ukazuje každodenní život řidiče na německých dálnicích, silnicích a to ve více než 40 městech!
  Můžete zaznamenat každodenní život řidiče na dlouhé vzdálenosti. Procházet komplexní dálnici a silniční sítě na autobusových nádražích ve více než 40 realizovaných měst a zůstat v neustálém spojení s centrálou.
  Buďte opatrní s automobilovým provozem během svých cest na plných německých dálnicích a ovládejte svůj autobus bezpečně ve dne i v noci ve všech ročních obdobích.
  Asi 20,000 km německých tras sítě FlixBus s více než 40 měst jsou v této simulovány. Čas běží v měřítku 1:10, takže jednotlivé prohlídky netrvají příliš dlouho.
  Stejně jako ve skutečnosti cestující s platnou jízdenkou mohou nastoupit přímo, zatímco ostatní cestující musí zakoupit jízdenku od vás.
  Autobusy jsou vybaveny originálními kokpity včetně všech funkcí. Interiér a exteriér autobusu je modelován do posledního detailu. Staveniště, dopravní zácpy a nehody vás budou ohrožovat od nesplnění vašeho časového plánu.
  Vlastnosti:
  2000 km dráhy, odpovídající skutečné délce trasy 20.000 kilometrů
  Detailní autobus a kokpit s rozsáhlými funkcemi
  Komplexní dálnice a silniční síť na 5000 m² plochy
  Dynamické počasí s čtyřmi ročními obdobími
  Jízda v noci
  Řidič autobusu je schopen opustit autobus
  Dopravní zácpy, nehody a staveniště
  Prodej vstupenek od řidiče
  Více než 40 německých měst, včetně:
  Berlín, Hamburg, Mnichov, Kolínská, Frankfurt, Stuttgart, Leipzig, Drážďany, Erfurt, Würzburg, Karlsruhe, Brémy, Hannover, Dusseldorf, Dortmund.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Fernbus Simulator? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!