Farming Simulator 15 (DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 1001778
 • Farming Simulator 15 vás zve do náročného světa moderního farmaření. Postavte se výzvám farmářského života včetně chovu zvířat (krávy, slepice a ovce), pěstování plodin a jejich prodeje. Starejte se o svou farmu a rozvíjejte ji v obrovském otevřeném světě, které nyní obsahuje i zcela nové severské prostředí. Seznamte se s obyvateli, kteří vám zadají úkoly, a dokažte, že jste všestranně nadaný farmář! Farming Simulator 15 představuje novou aktivitu: kácení stromů! Starejte se o les na své mapě pomocí nových dostupných vozidel a strojů jako třeba nákladních vozů na klády, motorových pil, štěpkovačů a přívěsů.
  Toto nové vybavení se připojuje k dlouhému seznamu věrně reprodukovaných farmářských vozidel – včetně značek Case IH, Deutz-Fahr a Lamborghini – které budete moct nalézt v nové garáži. K dispozici budou také nové značky z oboru jako New Holland, Ponsse a další! Aby byla vaše vozidla čistá, navštěvujte pravidelně myčky. Kdo by ve své garáži chtěl špinavý traktor? Farming Simulator 15 také přichází s online režimy a službami. Starejte se o farmu až s 10 přáteli online nebo na místní síti. Také můžete sdílet modifikace, vozidla a vybavení s hráči z celého světa, což vám umožní v podstatě neomezený obsah a bezpočet hodin herní doby!
  Hlavní rysy:
  Postavte se výzvám moderního farmaření v podobě chovu zvířat a pěstování rostlinRozvíjejte svou farmu pomocí dalších modulů v obrovském otevřeném světě včetně nové severské krajinySpravujte své hospodářství a starejte se o prodeje svého zbožíOvládejte více než 100 věrně reprodukovaných farmářských vozidel včetně těch nejuznávanějších značek jako New-Holland, Deutz-Fahr a dalšíchObjevte svobodu dřevorubectví díky zcela novým nástrojům a vybaveníSeznamte se s obyvateli přilehlého městečka, kteří vám zpřístupní nové mise a výzvy
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)