Fallout: Brotherhood of Steel
PS2

Kód produktu: 10985
(1x)
 • Jedná se o akční adventuru ve třetí osobě, v níž se připojíte ke klanu Brotherhood of Steel, jejichž cílem je udržet mír v neutěšeném post-nukleárním světě Falloutu. Obvyklá setkání se zmutovanou faunou nabízí akční soubojový model, v němž nechybí zbraně na blízko a na dálku při auto-zaměřovacím systému, v němž jde snadno cyklovat mezi oponenty. Na výběr jsou tři různé postavy, u kterých je možné s postupujícím dobrodružstvím vylepšovat jejich atributy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Kvalitní engine z Baldur's Gate: Dark Alliance zajišťuje docela kvalitní grafiku, která se netrhá a bez problémů zvládá i větší množství postav na obrazovce. Svižná hratelnost nenáročná na přemýšlení možná nesedne každému, ale pro fanoušky žánru se jedná o příjemnou změnu oproti všem těm fantasy rubačkám. Hra je také nevybíravá v použití hovorového jazyka a sprostých nadávek, což působí přirozeně a nestrojeně.
  • Otřesný systém zaměřování kazí každou větší přestřelku a mnohdy tak budete dobrovolně upřednostňovat zbraně na blízko. RPG prvky mohly být také silnější a stereotypu nenapomáhá ani absence speciálních vlastností. Jednotlivé postavy se od sebe navzdory jejich počtu moc neliší, což spolu s linearitou moc nepovzbuzuje do opakovaného hraní. Příběh je přitom nudný a docela krátký. A konečně - nezbavíte se pocitu, že se jedná jen o snahu vytřískat ze slavného jména další peníze.

  Ryze akční hra s jemnými náznaky RPG prvků, která dokáže zabavit - bohužel ne moc dlouho a ani nijak zvlášť kvalitně. Na občasné ukrácení dlouhé chvíle je ale ideální, navíc za slušnou cenu.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.