Fall Guys Collector's Edition
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1008621
879
Nákupem získáte 9 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Fall Guys Ultimate Knockout
  Fall Guys: Ultimate Knockout patří mezi hry, které dokáží svou jednoduchostí a návykovou hratelností přikovat k obrazovce na celé hodiny, i když je to v jádru vlastně úplná blbina. Představte si svět, v němž se fazolkoidní stvoření v pestrobarevných kombinézkách snaží překonat záludné nástrahy překážkové dráhy, aby mohly ukořistit korunku pro vítěze. Jestli vám to připomíná poťouchlé japonské soutěže ve stylu Takešiho hradu, nejste daleko od pravdy. Společně s dalšími 59 hráči se pustíte do souboje s gravitací, záludnými pastmi a naschvály ze strany oponentů.
  Překážky a arény ve Fall Guys: Ultimate Knockout
  Dají pořádně zabrat nejen vašim schopnostem, ale také bránici.
  Celosvětový hit s rychlou dobou spotřeby
  Zběsilý průběh každého kola, neskutečná mela na obrazovce i poťouchlost jednotlivých překážkových drah a úkolů udělaly z Fall Guys: Ultimate Knockout okamžitě jeden z nejhranějších titulů minulého týdne. Nezastírám, že konání hrdinů je maximálně roztomilé a že jsem se u hraní bavil, přičemž úspěchy i nezdary jsem prokládal hlasitým smíchem (a mnohdy také hromadou nadávek na vlastní neschopnost a záludnost soupeřů). V průběhu jednotlivých kol se budou bavit také vaši přátelé v místnosti (či na streamu), čímž se může Fall Guys: Ultimate Knockout řadit mezi párty hry, i když v jednu chvíli drží v rukou gamepad pouze jeden šťastlivec.
  Roztomilost na prvním místě
  Projekt Fall Guys: Ultimate Knockout se snaží zaujmout širokou veřejnost nejen herním modelem plným přátelského pošťuchování přerůstajícího v rivalitu čím dál menšího počtu soutěžících, ale také audiovizuálním pojetím. Hrdinové vás okouzlí odzbrojující nevinností a huhňavým mumláním, jež ve vás vzbudí dětskou radost z hraní. Jejich kolébavé pohyby, narážení do nepřátel či překážek a neustálé padání z dráhy vám nahodí úsměv, i když budete prohrávat (nebojte, vztekat se budete taky dost, záleží na nátuře konkrétního pařana). Bohužel vás poměrně brzy začne iritovat opakující se soundtrack, u nějž si na začátku budete říkat, jak se k arkádě skvěle hodí, abyste po hodině raději vypnuli zvuk.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Fall Guys Collector's Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!