Faces of War
PC

Štítky: Real-time strategie, Světová válka
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11826
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  Náplní takticko-strategické hry Faces of War je 2. světová válka, a to ta část, která se odehrávala v Evropě. Hráči, kteří mají zálibu v tomto období, jistě uvítají možnost zúčastnit se akce z pohledu amerických, sovětských i německých jednotek. Ti, které omrzí singleplayer, se mohou těšit na mutliplayer až pro 16 lidí. V misích kampaně budete mít vždy k dispozici šest vojáků, kteří však nebudou poslouchat slepě vaše rozkazy, nýbrž nad nimi budou také přemýšlet, aby je splnili co možná nejefektivněji a nejbezpečněji. Herní prostředí je plně ve 3D, kamera volná a objekty zničitelné. Auta s poškozenými pneumatikami budou omezena v pohybu, lodě se v případě začnou potápět, zničit velké budovy bude náročnější než zničit menší, apod. Destrukce objektů bude hrát v této hře vůbec poměrně důležitou roli, protože nejednou si budete muset cestu dál prostě prorazit skrz různé překážky. Nemluvě o taktickém a strategickém využití objektů pro vaše akce. Míra způsobeného poškození objektů se odvíjí individuálně od typu použité zbraně a také od materiálu a vlastností objektu. O tom, jakou paseku se vám podařilo natropit, budou vypovídat i efekty, které akce vyvolá. Hra je v češtině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • narozdíl od předchozího dílu je zde mnoho nového, parádní kampaně opět za všechny strany, pěkný multiplayer, lepší grafika
  • pár chybek se najde snad v každé hře, ale tady si ted nevzpomenu :(

  Dobrá hra, vylepšené pokračování Soldiers Heroes of WW2.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Ač RTS, nejde v ní o to mít co největší armádu, kterou pošlu na protivníka, ale jde hodně o strategii. Výborný nápad je možnost sebrat věci od mrtvých přátel i nepřátel.Není tedy jednoznačně určeno, co který voják má za funkci, kterýkoliv voják může být sniper, nebo raketometčík, záleží na tom co si sebere za zbraň. Líbí se mi jak je udělané krytí vojáků, jde se skrýt v podstatě za vším a není to jenom o tom že vojáci si dřepnou za nějakou překážku, ale je hezky udělané, jak se za ní postaví - jeden vykukuje ven ze strany, druhý zezhora, když letí granát, tak všichni skočí a rozplácnou se na zem s rukama na helmě. Takhle si představuju chování vojáků v boji. Je zde možnost vytváření skupin, s tím, že jeden z vojáků je automaticky velitel a pak stačí kliknout jenom na něj a dávat tak příkazy celé skupině.
  • Občas mi nějaké věci přijdou až moc naskryptované, v některých případech by to chtělo větší volnost protivníků. Standardní obtížnost je moc lehká :). Chybí mi možnost přenášet vojáky z mise do mise, chtělo by to nějaký trochu rpg systém zlepšování vojáků a jejich přenášení do dalších misí. 10 mise za Třetí říši je o tom, že voják je špión, co má v jedné části ukrást cisternu a pak vyhodit základnu do vzduchu. Možná je to chyba v cz popisu, ale musí se to udělat obráceně, protože jinak pokaždé někdo zařve bacha špion, i když ho nikdo vidět nemůže. Tahle mise je kandidátem na patch. Chybí mi mapa, která by spojovala jednotlivé mise, i když je tam příběh, tak přeci jenom lepší než popis by bylo vidět moje skvělé bojové výsledky na mapě. Ale to všechno jsou spíš takové drobnosti, rozhodně klady vítězí.

  Takhle by měla vypadat real time strategie. I když má pár drobností, které by stálo za to vylepšit, rozhodně jí můžu doporučit. Trochu mi připomíná Rush for Berlin, ale je v ní spousty vylepšení viz klady. A navíc za tu cenu vážně není co řešit. Už se těším na případný další díl.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.