Extinction Deluxe Edition
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, Open-world, Násilná
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005804
164
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Extinction: Deluxe Edition obsahuje následující tituly: Extinction, Extinction: Jackal Invasion, Extinction: Ravenii Rampage, Extinction: Skybound Sentinel
  Podle legendy se nazývají Ravenii, útočící vojska krvežíznivých nestvůr tyčících se do výše 45 metrů, která hrozí zánikem lidstva. Ty jsi voják Avil, jeden z posledních Sentinelů na světě, vybavený schopnostmi k boji proti nekonečné vlně Ravenii. Bojuj s masivními bestiemi a jejich nohsledy plenící krajinu, braň města a zachraňuj uprchlíky vyhnané z jejich domovů. Rychle urči strategii při útoku houfů po zemi a ze vzduchu. Používej dynamický bojový systém na bázi schopností ve svůj prospěch, takticky odzbrojuj a likviduj útočící nepřátele. Toto už není válka. Je to vyhlazování. A ty jsi jediný, kdo rozhodne mezi lidstvem… a zánikem. 
  Hluboký příběh. Ochraň lidskou populaci v bohatém příběhu, zachraň co nejvíce civilistů a zneškodni brutální protivníky.
  Dynamické postranní mise. Absolvuj řadu postranních misí s různými cíly, získej upgrady, které ti pomůžou v boji.
  Boj na základě schopností. Pohybuj se horizontálně i vertikálně, vybíhej zdi a švihnutím svého biče prováděj ničivé útoky ze vzduchu. Ovládni dynamické bojové manévry k účinnému překročení obřích bestií a odhalení jejich slabých bodů. Rozvíjej se podle různých schémat dovedností a vytvoř si tu nejlepší cestu k vlastnímu hracímu stylu.
  Interaktivní prostředí. Volně se pohybuj po plně zničitelném prostředím a používej objekty objevené ve světě k získání strategické výhody.
  Bezpočet bojových scénářů. Každé bojiště se liší od předchozího a díky tomu je každá bojová situace jedinečná při každé hře.
  Šarvátkový režim. Vytvářej jedinečná bojiště a vyzývej hráče online k soutěži o nejlepší skóre.
  Režim vymření. Bojuj s neustále se valící hordou útočníků, kdy se na tebe bude bez přestání valit vlna za vlnou obrů a jejich nohsledů.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Extinction Deluxe Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!