Empire Total War Elite Units of the West
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007402
208
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Empire Total War v platformě Steam!
  Rozšiřte svou říši s obsahem ke stažení, který je nyní k dispozici!
  Hra Elitní jednotky Západu - Stahovatelný obsah pro Empire: Total War™ představuje 14 zcela nových jednotek ze všech hlavních západních frakcí. Představuje zcela nové pěší a jízdní jednotky vybavené nejlepšími zbraněmi a s nejlepším výcvikem, Elitní jednotky Západu DLC je dokonalý doplněk pro vaši armádu Empire a přinese ještě více možností na bitevním poli všem taktikům, kteří se snaží porazit své nepřátele. Jakmile si zakoupíte obsah, odblokujte všech nových 14 elitních jednotek Západu v tažení pro jednoho hráče za následujících podmínek. Budou dostupné i v režimu více hráčů a jednoho hráče, pokud hrajete s příslušnou frakcí.
  Maďarští Granátníci (Rakousko)
  Maďarští Granátníci bojovaloi v rakouské armádě v 18. století a byli vybíráni především pro svou fyzickou postavu a rozměry. Museli mít dlouhé ruce a umět dobře házet, aby dokázali hodit granát tak daleko, aby je nezabil!
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kasárny vojenského správce v Maďarsku
  Jízdní stráž (Británie)
  Elitní britská Jízdní stráž je jednotka těžké jjízdy používaná v britské armádě. Používá se jako beranidlo pro proražení nepřátelských pěších linií a vytváření mezer v oddílech nepřítele, jedná se o ceněné jednotky britské armády.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kolej vojenských štábů v Londýně
  Švýcarská garda (Francie)
  Švýcarská garda bojovala za francouzský národ a byla ceněnou palácovou gardou Ludvíka XVI. V zářivě rudých uniformách a díky elegantním mušketám byli lepším kalibrem lehké pěchoty než většina jejich protivníků.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Palais Bourbon v Paříži
  Modré gardy (Spojené provincie)
  Modré gardy jsou silná pěchotní jednotka Spojených provincií a od roku 1600 jsou osobní strážci králů. Jde o pluk s vysokým statutem a dlouhou tradicí účastí v boji a vítězství v klíčových bitvách.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kolej vojenských štábů v Amsterdamu
  Gardes du Corps (Spojené provincie)
  Gardes du Corps byly nejsilnější a často i poslední obrannou linií mnoha vládců Spojených provincií. Oblečené do úchvatných uniforem a na silných koních se tito královští ochránci specializovali na takřka nezastavitelné výpady a pomáhali každé armádě vysokou morálkou a pevnou bitevní disciplínou.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kolej vojenských štábů v Amsterdamu
  Gardy Granátníků (Polsko-Litva)
  Polské gardy Granátníků jsou důkladně vycvičenou jednotkou granátníků s dokonalou disciplínou, která je pro polskou armádu neocenitelná. Tyto jednotky trávily roky dokonalým výcvikem na správných pozicích pro přípravu a vrhání výbušnin a neustále podstupovali zkoušky v oblasti vzhledu a disciplíny i technických dovedností.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Kolej vojenských štábů ve Varšavě
  2. Husaři (Prusko)
  Tato jednotka lehké jízdy se speciálně vybírala pro kratší postavu a nízkou hmotnost, což vedlo k vysoké rychlosti a obratnosti na bojišti. Ideální pro prudké útoky a uvádění nepřátelských formací do léčky za pohybu, tito rychlí a pohybliví husaři byli odborníky na dohledávání přeživších a léčky pro průzkumnické jednotky.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Brandenburg brána v Berlíně
  Bosniaks (Prusko)
  Pruští Bosniaks jsou neregulérní jízdní vojáci na lehkém koni schopní zdrcujícího výpadu. Tito jezdci jsou z historie nájemní vojáci a přišli z Balkánu, jak napovídá jejich jméno. Bojují vášnivě a udatně a velmi často je jim odměnou uloupená kořist!
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Armádní úřad v domovských oblastech Pruska
  Frei-Korps (Prusko)
  tyto neregulérní lehké pěchotní oddíly jsou velmi nutnou protiváhou disciplinovaným a organizovaným řadám pruské armády. Profesionální rváči jsou velmi účinní proti vojákům, které organizovaná pruská pěchota s obtížemi potlačuje.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Armádní úřad nebo kasárny vojenského správce v libovolné provincii
  Gardes à cheval (Rusko)
  Těžká jízdní jednotka rekrutující se z řad šlechty určená výlučně na ochranu carů. Tito bohatí mužové nebyli vybíráni pro své vojenské umění, ale spíše pro relativní přitažlivost pro Kateřinu Velikou.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Zimní palác v Moskvě
  Siemenovski pěší gardy - Rusko
  Tato elitní liniová pěchota byla mnohem lépe vybavena než jejich standardní bratři a byla i o něco arogantnější. Díky nádherným uniformám a mnohem lepšímu výcviku to byli vynikající vojáci příkře trestající nedostatek slušnosti.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Zimní palác v Moskvě
  Valonské gardy (Španělsko)
  Tato vynikající pěchota pocházela z oblasti španělské říše, kde se rodili vynikající vojáci. Jejich výrazné uniformy a barvy je odlišovaly na bojištích jako ochránce králů a královen a jako vynikající vojáky.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Palacio Real de Madrid v Madridu
  Legie Spojených států (Spojené státy)
  První oficiálně organizovaná armádní jednotka Spojených států. Dobře vycvičení a trénovaní vojáci zvládající bojovat tradiční evropskou linií bitev, i volnější, nepravidelnější podobou vhodnou pro střety s domorodými kminy v Americe.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Armádní úřad nebo kasárny vojenského správce v libovolné provincii
  US Marines (Spojené státy)
  Sem patří nejtvrdší a nejodvážnější vojáci, jakými se Spojené státy mohou chlubit. Na zemi i na moři je tato jednotka zcela výjimečnou bojovou silou. Vynikající síla námořní pěchoty spolu s její flexibilitou a rychlostí v boji z nich činí výjimečné vojsko. Zřídkakdy ustoupí z již započatého boje, často dávají přednost boji na život a na smrt, než aby nepříteli přenechali píď země.
  Požadavky tažení pro jednoho hráče: Námořní kolej v každé provincii
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Empire Total War Elite Units of the West? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!