Elderand
SWITCH

Skrze temnotu a šílenství na vás čeká zaslíbená sláva. V této hrůzostrašné akční plošinovce v retro stylu se budou doslova válet hlavy a v brutálním boji proti děsivým stvůrám přežijí jen ti nejsilnější.

Ovládejte různé vražedné nástroje a schopnosti a vyzkoušejte si svůj kov v boji s obrovskými bossy, z nichž mrazí v kostech.
Štítky: Fantasy, 2D adventura, Metroidvania
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 55062
899
Nákupem získáte 27 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 400 Kč

nebo

 480 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Gamlery účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • OBSAH BALENÍ
  - základní hra
  - reverzní obal
  - 2 archy samolepek
  - digitální soundtrack
  Elderand (SWITCH)

  PESTRÝ ARZENÁL

  Ovládejte arzenál vražedných nástrojů včetně bičů, mečů, dýk, seker, luků a dalších. Různé zbraně mají různé statistiky a schopnosti, od magické hole, která vystřeluje výboje energie, až po obří meč, takže si najděte ty, se kterými vás boj s bestiemi baví nejvíc!
  Elderand (SWITCH)
  VYLEPŠOVÁNÍ ZBRANÍ
  Sbírejte kořist z průzkumu a padlých nepřátel a pak ji použijte k vylepšení svých zbraní pomocí craftingu.
  Elderand (SWITCH)
  RETRO ESTETIKA
  V tomto detailním ručně kresleném pixelovém světě s nádhernou gotickou estetikou a ručně vytvořeným designem úrovní se setkává průzkum ve stylu Metroidvanie s děsivými lovecraftovskými stvořeními.
  Elderand (SWITCH)
  RPG ZÁŽITEK
  RPG prvky vám umožní přizpůsobit si zážitek tak, aby co nejlépe vyhovoval vašemu hernímu stylu, od vzhledu postavy až po její schopnosti, statistiky a zbraně.
  Elderand (SWITCH)
  PROZKOUMÁVEJTE BOHATÝ SVĚT
  Vydejte se do mnoha koutů této nebezpečné země, jako je například přívětivá vesnice s obchodníky, les, chrámové vězení, plovoucí ostrovy, prokletá katedrála a pekelná krajina, kterou je samotný Elderand.
  Elderand (SWITCH)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Elderand? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!