Earth 2160
PC

Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 11451
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  O Rudou planetu budou bojovat tři původně pozemské frakce - Lunar Corporation (tvořená samými ženami), United Civilised States (androidi) a Eurasian Dynasty. Jejich válčení ale nakonec probudí k životu ještě frakci čtvrtou, cizí a velmi nebezpečnou. Hra vám nabídne tři hlavní inovace - virtuální agenty (což je něco na způsob hrdinů ve hře LotR: BfME, akorát s lepšími možnostmi jako je inventář, mezilidské vztahy, aj.), modulární konstrukce (jednotky, jako budovy, roboty, vozidla, aj., budete moci vytvářet z celé spousty různých částí) a nakonec volný výzkum (to není nic jiného, než že budete moci vyvíjet současně kolik technologií budete chtít). Single-playerová kampaň je nelineární a skýtat v průměru 150 hodin zábavy. Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o multiplayer vybavený různými speciálními funkcemi. Grafika je fantastická, stejně jako nejrůznější efekty a integrovaný fyzikální model. Příjemná je i kamera s naprostou 3D volností a možností téměř neomezeného přibližování. Hra je kompletně v češtině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Sice dnes už starčí hra ale řadil bych ji mezi klasiku ktera se neprosadila je to velmi zabavna hra u ktere jsem stravil hodne hodin.
  • Misty nudná kampaň a zbytečně dlouhá pokud chcete hrat znova. Neprilis povedena aktivace

  velmi dobre kvuli zabavne bitve

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Rozhodně zajímavý příběh, čtyři dosti rozdílné strany, fantastická a ne tak moc náročná grafika, pěkná hudba a mnoho zajímavých nápadů. To vše Vám nabídna tato hra. Milujete-li sci-fi, mechy, blýskající lasery, není co řešit.
  • V první řadě stupidní, buzerační a otravná aktivace hry přes internet či telefon, bez které si legálně nezahrajete. V druhé řadě mezi zápory patří jistá nevybalancovanost stran a jejich síly (řeší patch, který nelze na čj verzi aplikovat). Hlavní kampaň je dost zdlouhavá, suchá a někdy až frustrující. V některých misích se snadno dostanete do slepé uličky.

  Zajímavá RTS, tradičního stylu, přesto se zajímavými nápady, příběhem a stranami konfliktu. Potěší špičkové audiovizuální zpracování.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.