Dying Light : Season Pass (PC) Klíč Steam
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8509766
69
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Dying Light ve službě Steam.


   


   


  Pojďte do toho! 
  Dying Light Season Pass obsahuje:


  DYING LIGHT: THE FOLLOWING

  Prožijte dosud nepoznanou kapitolu příběhu Kylea Cranea, která se odehrává v rozlehlé oblasti za branami města Harran. Opusťte městskou džungli a vydejte se prozkoumat nebezpečný venkov, na kterém potkáte tajemné postavy, najdete nové smrtící zbraně a narazíte na nečekané úkoly. Získejte si důvěru místních a infiltrujte řady staletého kultu, který skrývá jedno hrozivé tajemství. Chopte se řízení modifikovatelné buginy, obarvěte si kola krví zombíků a zařaďte nejvyšší stupeň kreativní brutality.


  THE BOZAK HORDE

  Je čas přejít do ofenzívy! Vstupte na stadion, nejznámější stavbu Harranu, a pusťte se do toho! Sami nebo v partě dalších přeživších ověřte své bojové know-how tváří v tvář nekonečným hordám infikovaných. Odemkněte nové schopnosti a staňte se šampióny harranského stadionu.


  BALÍČEK ULTIMATE SURVIVOR

  Vychytejte si svého přeživšího tou nejlepší výstrojí a výzbrojí v Harranu a proměňte ho v nindžu, tajného agenta nebo městského průzkumníka. Vyrobte si extrémně účinné nástroje zkázy a povyšte boj s infikovanými na vyšší úroveň. Všechny tyto herní bonusy dostanete naráz.


  CUISINE & CARGO

  Umíráte touhou po další akci? Tak přijměte výzvu dvou drsných karanténních zón. Využijte kombinaci plížení a boje k prozkoumání zlověstných koridorů kdysi populární restaurace a opuštěného železničního depa. Prý tu jsou ukryty skvostné poklady, ale nikdo se odtamtud ještě nevrátil živ, aby o nich mohl vyprávět. Chcete být první?

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Dying Light : Season Pass (PC) Klíč Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!