Dishonored (DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 2000059
(1x)
 • Pohlcující akční FPS Dishonored vás postaví do role zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, jehož pohání touha po pomstě. Pomocí flexibilního bojového systému, kterým se Dishonored vyznačuje, budete moci kreativně eliminovat své protivníky, zatímco budete kombinovat nadpřirozené schopnosti, zbraně a netradiční přístroje, které budete mít k dispozici. Sledujte své nepřátele pod rouškou tmy, nebo na ně rovnou bez milosti zaútočte s tasenými zbraněmi. Výsledek každé mise se bude odvíjet podle toho, jaká rozhodnutí v jejím průběhu učiníte.

  Dishonored se odehrává v Dunwallu, ohromném industriálním městě, kde ve stínech koexistuje zvláštní, steampunkem inspirovaná technologie se silami z jiného světa. Jste bývalým bodyguardem milované Císařovny, o jehož důvěryhodnosti nemohlo být pochyb. Poté, co jste ale byl falešně obviněn z její vraždy, stáváte se neblaze proslulým zabijákem, známým jen podle své znepokojivé masky, jež se tak stává vaší vizitkou. V čase nejistoty, kdy město zasáhne mor a vlády nad ním se chopí zkorumpovaná vláda, vyzbrojená industriálními technologiemi, připravují temné síly konspiraci, během níž máte být obdařeni schopnostmi, které překonávají ty, jimiž disponuje jakýkoliv běžný člověk - ovšem za jakou cenu? Pravda za vaším zrazením je stejně kalná jako vody, které obklopují město, a váš někdejší život už je navždy pryč.

  Hlavní vlastnosti:

  Improvizujte a inovujte: Dostaňte se ke každému cíli svým vlastním způsobem. Využívejte stíny a zvuky k tomu, abyste během vašeho postupu úrovní zůstali skryti a nespatřeni nebo hrajte agresivnějším stylem a zaútočte na nepřátele přímo. Flexibilní bojový systém vám umožní během procházení úrovní a odstraňování nepřátel kreativně kombinovat vaše schopnosti, nadpřirozené síly a přístroje. Improvizujte a inovujte pro vytvoření vašeho vlastního stylu hraní. Akce mají následky: Svět v Dishonored se mění podle toho, jakým způsobem hrajete. Pohybujte se jako duch a vyhněte se násilí, nebo neznejte slitování a cestou po sobě zanechávejte jen zkázu. Je jen na vás, jakým způsobem přistoupíte ke každé misi a jaké budou mít vaše rozhodnutí důsledky. Nadpřirozené schopnosti: Přesunujte se skrytě pomocí teleportu, ovládněte jakákoliv žijící stvoření nebo zastavte samotný čas, abyste měli čas na připravení jinak neproveditelných poprav! Nejrůznější kombinace vašich napřirozených schopností a zbraní otevírají cestu mnoha různým způsobům, jak se dostat přes překážky a eliminovat své protivníky. Herní systém vylepšení umožní vypilovat vaše nové smrtící schopnosti a vylepšit vaše tajné přístroje. Město jako žádné jiné: Vstupte do originálního světa stvořeného Viktorem Antonovem, hlavním výtvarníkem hry Half-Life 2. Arkane a Bethesda Vám přináší steampunkové město, kde se protíná industrializmus s nadpřirozenými schopnostmi, jež spolu vytvářejí atmosféru plnou intrik. Svět, který čeká, až ho prozkoumáte.

  © 2012 ZeniMax Media Inc. Vyrobeno ve spolupráci s Arkane Studios. Dishonored, Revenge Solves Everything, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami ZeniMax Media Inc. v U.S.A. a nebo v jiných zemích. Všechny ostatní obchodní zmámky nebo obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Myslím, že způsob jak nejlépe vyjádřit klady této hry by bylo celou složku Dishonored z HDD zkopírovat a nechat čtenáře kochat se každou jedničkou a nulou, která v Arkane Studios vznikla. Celá hra je prostě dokonalá. Kdybych měl jmenovat, tak konkrétně bych zmínil určitě příběh, a to nejenom hlavní dějovou linku, ale i ty vedlejší (např. Bábi Hadrová, Slackjaw...). S tím samozřejmě souvisí i postavy, které jsou velice zajímavé a osobité. Vžít se do role Corva Attana, zneuctěného a pošpiněného císařovnina ochránce, mi vůbec nedělalo problém. Dále je třeba zmínit level design, který je opět špičkový. Na každé mapě je spoustu postranních uliček, vchodů, balkónů, alternativních cest... Pokud jste fanouškem stealth her, prozkoumávání map, plánování atd., tak se budete dobře bavit. Samozřejmostí je široká paleta zbraní, magických schopností, různých vylepšení, modifikací... Příjemně překvapily i různé typy nepřátel (tallboyové, Daudovi assassíni), u kterých vždy člověk musel přehodnotit svou strategii, čímž dostala hra nový rozměr. Možnost ovlivnění konce taky potěší, stejně tak možnost kompletního vypuštění stealth přístupu, na což je hra taktéž uzpůsobená.
  • Jak už jsem psal předtím, poměrně těžko se hledají. Kdybych měl něco vytknout, tak možná, že jako hráč jsem se trochu cítil tlačen do stealth postupu. Především kvůli trošku zvláštnímu sytému generování konce, kde platí, že čím více nepřátel zabijete, tím vyšší bude ukazatel chaosu a tím horší bude konec. No a všichni chceme ten happy end nebo ne? Na druhou stranu to zase zlepšuje znovuhratelnost.

  Když jsem se po dohrání veleúspěšného DLC ze hry Dishonored 2 s názvem Death of the Outsider rozhodl vrátit do Dunwallu, tentokrát v kůži samotného Lorda Protektora, nečekal jsem, že se budu takhle bavit. Po těch pár letech jsem už zapomněl jak dobrý první díl této nyní již věhlasné série je. Silně doporučuji všem hráčům, kteří mají rádi stealth hry a dobrý příběh

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.