Disciples Liberation (PC DIGITAL)
Digital

Disciples: Liberation je dospělé, temné fantasy strategické RPG. Osvoboďte zemi Nevendaar a odhalte nekonečné příběhy skryté v bohatě detailním světě, kde každé rozhodnutí má následek a každý chybný krok může být smrtící.
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Fantasy, Taktické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1008123
109
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)


  ZMĚŇTE SVĚT

  Prozkoumejte válkou rozervané nadsvětí a spojte se s řadou světových frakcí: od lidské říše poskvrněné náboženským extrémismem po temné síly nemrtvých, které vede šílená královna. Vybudujte tým, který bude sbírat vzácné suroviny, měnit politické postoje a bojovat proti brutálním šelmám v propracovaných tahových soubojích. Volba je všechno a je na vás, abyste si napsali vlastní příběh.

  Disciples Liberation (PC DIGITAL)
  TĚŠIT SE MŮŽETE NA
  - 80+ hodin kampaně pro jednoho hráče: prožijte temný fantasy epos v¨rámci tří aktů, s více než 270 úkoly a pěti jedinečnými konci.
  - Objevte válkou rozervané nadsvětí: vydejte se do 4 rozmanitých prostředí – od bujných lesů přes ohnivé sopečné pláně po ledové tundry – a odhalte tajemství země.
  - Cestujte spolu: spojte síly se 4 herními frakcemi – od hrdých elfských klanů po nemilosrdné hordy nemrtvých, z nichž všichni mají vlastní motivaci a herní bonusy.
  - Napište si vlastní příběh: vyberte si ze 4 tříd s jedinečnými schopnostmi a definujte své místo na světě, rekrutujte ostatní a vytáhněte společně do boje.
  - Vybudujte si základnu: plňte úkoly za vzácné suroviny a pomocí politické zdatnosti vybudujte svatyni, odkud budete plánovat své tažení.
  - Bojujte o život: rekrutujte přes 50 jednotek a vytvořte armádu, která bude nejvíce vyhovovat vašemu stylu; zdokonalujte se v používání ocele i magie v propracovaných tahových soubojích.
  - Vyzvěte smrtící bosse: prověřte svou zdatnost proti hrůzostrašným obludám a šelmám, z nichž všichni vyžadují jedinečnou strategii.
  - Volba je všechno: nechte svá rozhodnutí vést váš osud a sami si zvolte, jakým vůdcem se stanete.
  - Bojujte proti kamarádům: postavte se nejvyšší výzvě a bojujte o nadvládu v online potyčkách pro 2 hráče.

  disciplies
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Disciples Liberation (PC DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!