Desková hra Světlonoš

Přes noc temnota zhoustla. Už není možné rozlišit zeleň stromů ani siluety sopek. Všude je naprosté ticho. Pro rozptýlení temnoty a obnovení barev bude potřeba spousty záblesků světla. Dobrodruzi se narodili a byli vycvičeni za jediným účelem – ovládnout sílu elementů, vybrat si společníky a najít cestu do osvětlených míst. Do legend se však zapíše pouze jeden z nich.

V rámci osmi dnů, které tvoří hru, postupně najmete osm společníků a utvoříte s nimi společenství. Jejich efekty jsou spojené s elementy a přinesou vám záblesky světla. Aktivují se v závislosti na výsledcích, které vám padnou na vašich kostkách. Poté ujdete kus své cesty s cílem najít osvětlené vesnice. Ten, kdo posbírá nejvíce záblesků světla, rozptýlí temnotu a zapíše své jméno do pradávného písma.

Hrací plán je oboustranný a umožní vám prožít 2 naprosto odlišné výpravy. Jednu „pěší“ a jednu na lodích. Karty ve hře jsou doslova umělecká díla, což umocňuje použití parciálního laku, který se většinou používá třeba jen na detaily na krabicích.
Merchandise: Desková hra, Dobrodružná desková hra
Počet hráčů: 2-4 hráči
Jazyk: Česká lokalizace
Kód produktu: 39039
Počet hráčů: 2-4
Doporučený věk: od 10 let
Délka hry: cca 45 minut
1 099
Nákupem získáte 44 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • BALENÍ OBSAHUJE
  - 1 hrací plán
  - 1 menší deska
  - 30 kostek
  - 53 karet
  - 96 kartonových žetonů
  - 41 dřevěných žetonů
  Desková hra Světlonoš
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Desková hra Světlonoš? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu