Desková hra Sherlock Holmes vs Moriarty

Detektivní úniková hra (nejen) pro fanoušky slavného detektiva. Zaujměte místo Sherlocka Holmese, buďto sami, nebo s přáteli, a rozluštěte záhady, které jsou jedna podivnější než druhá: od hrůzostrašné sekty až k duchovi vašeho nejhoršího nepřítele, profesora Moriartyho!

Od Londýna z konce XIX. století až k Reichenbašským vodopádům ve Švýcarsku, jděte po stopách jednoho z největších detektivů a jednu po druhé řešte záhady, které pro něj připravil jeho úhlavní nepřítel!

Objevte 5 scénářů, které sledují červenou nit příběhu:

Variace Enigma - Části 1 a 2: Zachraňte život stovkám nevinných lidí během koncertu světoznámého skladatele Edwarda Elgara v Saint James Hall... kde hrozí výbuch!

Návrat do Reichenbachu: Kam až Sherlocka Holmese zavedou podivné šifrované zprávy, které obdržel Mycroft Holmes a členové Diogénova klubu?

Post Moriartem: Prozkoumejte skryté sídlo profesora Moriartyho, nejhoršího protivníka Sherlocka Holmese... Objevte jeho tajemství a vyhněte se smrtelně nebezpečným nástrahám!

Poslední řešení: Krádež tajemného papyru z Britského muzea, hrůzostrašné zjevení během seance a návštěva velmi podivné ženy, která je přesvědčená, že v jejím sídle straší... Pomozte Sherlocku Holmesovi vyřešit tuto poslední záhadu!

Merchandise: Desková hra, Karetní hra
Jazyk: Česká lokalizace
Počet hráčů: 1-6 hráčů
Kód produktu: 51945
Počet hráčů: 1-6
Doporučený věk: 14+
Délka hry: 60-90 minut
Jazyk: čeština
539 599 Kč
Nákupem získáte 16 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • BALENÍ OBSAHUJE

  - 120 karet
  - 5 knížek se scénáři
  - 1 plakát slavného salonku z Baker Street 221 B

  Desková hra Sherlock Holmes vs MoriartyDesková hra Sherlock Holmes vs Moriarty
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Desková hra Sherlock Holmes vs Moriarty? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!