Deep Sky Derelicts New Prospects
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Typ hry: DLC
Kód produktu: 1005739

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Deep Sky Derelicts: New Prospects je prvním rozšířením Deep Sky Derelicts a přináší do hry úžasná vylepšení a nové funkce, díky kterým se otevírají vzrušující perspektivy pro hledače zkoumající tento svět.
  Přistávejte na planetách, ztraťte se v sněhové nebo písečné bouři, komunikujte s koloniemi hledačů a ničte hnízda monster. „New Prospects“ nejenže přinášejí obrovské změny v scenérii a rozmanitosti střetů, ale díky nim se průzkum stává ještě víc vzrušující a plný napětí. Připravte se, život na hraně se může opravdu vyplatit...
  Abychom vám pomohli přizpůsobit se těmto neznámým hrozbám a překonat je, vybavili jsme vás novými, vylepšenými nástroji a dovednostmi, které budete mít vždy po ruce. Mezi nimi najdete plížení, nastavování pastí na nepřátele, skenování na dálku, léčbu během přesunu a bojových akce využávající prvky prostředí. A k tomu zcela nová třída - horník. Život ještě nikdy nebyl tak těžký a zároveň vzrušující!
  Hlavní vlastnosti:
  Nové mechaniky průzkumu:
  Stealth, Rychlý a Normální průzkumný postoj vám nyní umožňí proklounout kolem nepřátel, přepadnout je ze zálohy, nebo postupovat jako obvykle a jednoduše šetřit energií.
  Spusťe Cílené skenování a odhalte všechny objekty a aktivity na vzdáleném místě. Ošetření v terénu pomáhá uzdravit zraněné členy týmu a dočasně zvyšuje počet tažených karet, když jste mimo domov. Široká škála nových podmínek prostředí:
  Globální podmínky (na vraku): dynamická gravitace, mor, radiační vlny a mnoho dalších. Nové lokální podmínky, jakými jsou hrozivé anomálie počasí na planetách: vánice a písečné bouře. Další určující podmínky, jako Loď duchů (opuštěný vrak plný nepřátel útočících z úkrytu) a Past na turisty (více kořisti, více mrtvých hledačů)... Skupiny nepřátel se znovu objevují na vracích, včetně těch již navštívených.
  Obšírnější vesmír k objevování:
  Nové lokality k navštívení: ledové a pouštní planety. Osady: uzavřené, chráněné oblasti, které patří různým frakcím, například kolonie hledačů, pirátské pevnosti a hnízda pohrom. Můžete s nimi komunikovat mnoha způsoby: přijímat jejich objednávky, začít s nimi obchodovat nebo je drancovat. Nové environmentální bojové akce mohou být využity během boje výměnou za energii jako alternativa k hraní běžných karet. Environmentální akce mohou výrazně zvýšit vaše taktické možnosti. Další třída - horník a noví nepřátelé:
  10 nových nepřátel, včetně smrtících nových variant Cobry a Skinka a zbrusu nových Dreadwurm, Stone Shepherd a Myrmex. Nová třída postav - horník. Speciální vzhled, strom schopností a exkluzivní nová těžká dálková zbraň, Blaster, plus rozšiřující módy a nové karty! Nové vybavení a mise:
  Nové vybavení umožňuje vybavit vaše hledače úžasnými novými zařízeními, jako jsou například regenerační štítová jádra nebo jiné neobvyklé úravy, které jim umožní zazářit. Tucet nových působivých misí k vykonání, na površích planet i uvnitř opuštěných vraků. Četné aktualizace a vylepšení uživatelského rozhraní:
  Nabídka jednorázových položek na levé straně obrazovky skeneru. Nová tlačítka pro normální a zaostřené skenování na obrazovce skeneru. Tlačítko výběru režimu průzkumu na obrazovce skeneru.
  Snadno viditelné indikátory stavu lodi a prostoru na obrazovce skeneru. Důležité a méně důležité informace o stavu lodi na obrazovce hvězdné mapy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)