DEBUFF
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Fantasy, Akční RPG
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1003982
109
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Devět jedinečných hrdinů čeká na to, zda se je vyberete a povedete bitvami ve hrách jednoho hráče, či v růžných módech pro více hráčů. Získávejte zkušenosti, přiřazujte dovednostní body, vydělávejte peníze a za ně si vylepšujte svou postavu pro další bitvy. Soutěžte s ostatními hráči na celkových i měsičních žebříčcích.
  Herní módy Kampaň Multiplayer s lidmi či boty Battle - všichni proti všem Boss raid - kooperační boj proti bossům KillBall - fotbalový zápas Hrdinové Knight - útok na blízku. Nabručený starý válečník, který dělá věci pěkně starou cestou - všechno řeší mečem. Marksman - střelec, útok na dálku. Není zbabělí, jen si rád drží bezpečný odstup. Mage - magické útoky na oblast. Všem okolo nikdy nezapomíná rozdat pořádný kus surové magie. Berserker - útok na blízku. Možná má trochu koplex méněcennosti, vyrovná to však svojí obří dýkou. Archer - střelec, útok na dálku. Marksmanův (ošklivý) bratranec. Invoker - útok na dálku (něco na ten způsob). Myslíte že je na bojišti moc nemrtvých? Může být ještě více. Hammermasher - útok na blízku. Malý trpaslík s velkým kladivem... hodně rozlobený... a hlavně s kladivem. Hunter - střelec, útok na dálku. Co je důležité v životě? Lovit jídlo, rozdrtit nepřátele a slyšet nářek jejich hráčů. Engineer - útok na dálku. Naučte člověka rybařit a uživíte ho na celý život. Naučte trpaslíka vyrábět bomby... no, bude to stát za to.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si DEBUFF? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!