Deathloop Deluxe Edition (DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 812008066

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC
  DEATHLOOP je střílečkou z vlastního pohledu nové generace od Arkane Lyon, cenamiověnčeného studia stojícího za Dishonored. Ve hře DEATHLOOP se dva soupeřící zabijáci octnou na ostrově Blackreef v tajemné časové smyčce, v níž musejí navěkyprožívat jeden a ten samý opakující se den. V roli Colta je tvou jedinou šancí na únik likvidace osmi klíčových cílů před dalším obnovením dne. Uč se z každéhocyklu – zkoušej nové postupy, sbírej informace a hledej nové zbraně a schopnosti. Udělej cokoliv, čím dokážeš smyčku přerušit.
  Když Napoprvé Neuspěješ… Zemřeš, A Pak Znovu
  Každá nová smyčka je příležitostí ke změně. Využívej znalosti, které získáš v předchozích pokusech, a obměňuj svůj hernístyl – ať už se budeš plížit po okolí nebo se vhrneš střemhlav do boje. V každésmyčce můžeš odhalit nová tajemství, získat informace o svých cílech i celém ostrově a rozšiřovat svůj arzenál. S nadpřirozenými schopnostmi a brutálními zbraněmi musíš využít každého nástroje, kterýmáš po ruce, a devastujícím způsobem likvidovat vše, co ti vstoupí do cesty. Jen moudrým výběrem svého vybavení v téhledivoké hře na lovce a kořist přežiješ.
  HRA PRO JEDNOHO OKOŘENĚNÁ SMRTÍCÍ HROU PRO VÍCE HRÁČŮ
  Budeš hrdinou, nebo padouchem? V roli Colta se vydáš napříč ostrovem Blackreef po stopách svých cílů, pokusíš se prolomit časovou smyčku a získat svobodu. Celoudobu ti však po krku půjde Julianna, kterou může ovládat další hráč. Takže pokud máš zrovna náladu na nějakou podlost,ujmi se role Julianny, připoj se do hryjiného hráče a pokus se v ní Colta zabít. Možnosti hry více hráčů jsou zcela dobrovolné a hráči si mohou vybrat, zda chtějí Juliannu ve své kampani nechat ovládat umělou inteligencí.
  Ostrov blackreef – Ráj I Vězení
  Studio Arkane je známé svými umělecky zpracovanými světy s rozvětvenými možnostmi hry. DEATHLOOP nabídne strhující retro-futuristické prostředí inspirované 60.lety, které působí jako nedílná součásthry. Blackreef může působit jako stylováříše divů, avšak pro Colta je to hlavněvězení, svět ovládaný úpadkem, kde smrtnemá žádný význam a jediným úkolem trestanců je držet ho v zajetí a řádně se utoho bavit.
  Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
  1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
  2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
  3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
  4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
  5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
  6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
  7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
  8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)