Dead In Vinland Endless Mode Battle Of The Heodenings
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, Tahové, Survival
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005701
 • Vyžaduje vlastnictví základní hry Dead In Vinland (verze pro Steam).
   
  Toto druhé DLC pro Dead in Vinland, pojmenované po příběhu nekonečné bitvy ze skandinávské mytologie, přidává nový nekonečný sandboxový režim přežití!
  Tento režim se zaměřuje na prvky přežití, umožní vám upravovat váš počáteční/výchozí tým a dokonce změnit jeho dovednosti a vlastnosti. Žádný otravý příběh! Pokusíte se přežít tak dlouho, jak jen to půjde. Tento režim obsahuje několik nových funkcí:
  Nekonečný systém poct: neustále rostoucí obtížnost procesně generovaných poct a jejich nových typů činí z každé hry novou výzvu. Nekonečná mapa: fragmenty jsou kompletně randomizovány a za čas se znovu generují. Volně si vyberte své čtyři startovní postavy a kdykoli najímejte další (pokud máte volné místo ve svém táboře). Modifikace postav: použijte prostředky, abyste úplně změnili počáteční dovednosti a vlastnosti postav dříve, než je najmete. Vytvořte ideální tým! 3 noví „obchodníci“: vyměnte vzácné zýsoby za speciální položky nebo bonusy. Nový systém setkávání: jak plyne čas, nepřátelé se stávají stále silnější, a dostanete šanci bojovat proti 5 bossům během náhodných setkání (ano, dokonce i s Björnem!). Nové startovní dovednosti a možnosti generování vlastností: hrajte s naprosto náhodnými postavami nebo s pravidly jako v příběhovém režimu. Žádné další příběhy, žádné další dialogy: nebudete se obtěžovat jejich přeskakováním, stačí se zaměřit na aspekty řízení hry. Spolu s bezplatným patchem, 1.3 který přidává hrst nových možností pro přizpůsobení obtížnosti vaší hry, tento nový režim poskytne mnoho hodin znovuhratelnosti k základní hře!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)