Crusader Kings II (PC DIGITAL)
Digital

 • Evropa se utápí v chaosu. Státy jsou roztříštěné do drobných lén, císař bojuje s papežem, a Svatý otec prohlásí, že všem, kteří půjdou osvobodit Svatou zemi, budou odpuštěny jejich hříchy. Nyní je čas vzít situaci pevně do rukou. Rozšiřte své země a naplňte své pokladny, jmenujte vazaly, popravte zrádce a zaveďte nové zákony, zatímco budete jednat se stovkami šlechticů. Vytvořte nejsilnější dynastii středověké Evropy! Silný král bude vždy mít přátele, aby jej podpořili. Ale pozor na to, jak vládnete! V království může vzniknout problém, když se z věrného vazala stane tvrdý soupeř. Buďte připraveni zvýšit prestiž a poslouchejte, jak svět šeptá vaše jméno v úžasu.

  V Crusader Kings II budou hráči ovládat jedny z největších křesťanských dynastií na Západě, pokoušet se dobýt celou Evropu a osvobodit Svatou zemi. Hra se zabývá jedním z nejdobrodužnějších období ve světové historii. Středověká Evropa ožívá v tomto epickém titulu plná bohaté strategie a taktické hloubky.

  Začněte hru v roce 1066 a vytvořte tak 400 let evropské historie.
  Vžijte se do role křesťanského šlechtice a prosazujte jej napříč věky aby se stal od hraběte až samotným císařem. Shromážděte dostatek prestiže pro každou postavu, za kterou budete hrát, podporujte tak slávu svého rodu. Rozšiřte své feudální panství na úkor svých konkurentů. Rozluštěte spiknutí svých dvořanů a vazalů Obnovte křížové výpravy, ubraňte se proti útoku mongolské armády a vytvořte feudální národy. Bojujte s papežem o kontrolu nad biskupy. Prožije středověk až s 32 dalšími hráči v multiplayerovém režimu pro více hráčů

  ©2013 Paradox InteractiveTM. Obchodní známky patří jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)