Crusader Kings II: Jade Dragon (PC) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8388839

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Crusader Kings II: Jade Dragon ti umožní komunikovat s Čínou kvůli ochraně a technologickým divům – a dokonce postavit se jejich hněvu v podobě rebelů nebo plnohodnotné invaze. Nové opce hratelnosti obsahují nový systém Tributariů, čínské žoldáky a také mnoho jiného, oživují regiony Transoxanie a Indie díky novým překvapením a výzvám i pro toho nejzkušenějšího despotu.

  Pochlebuj Císaři kvůli darům zlata nebo konkubín. Pros mocného kněze o službu. Zůstaň na správné straně jeho vyvolených maršálů stojících u tvých hranic.

  Přídavek Jade Dragon nabízí:

  Přání Jeho Výsosti Císaře: Nové „Kino Číny” představuje status a touhy čínského Císaře, umožňuje ti monitorovat jeho přání i to, jak získat jeho vděk. Koutou pro neposlušné: Podřiď se Císařství jako tributarius, za stálého monitorování Císařovy slábnoucí moci, abys měl čas dostat se na svobodu. Všechny poklady Východu: Sbírej úžasné, nové, čínské artefakty pro své postavy; odhal nový systém Hedvábné stezky, který přizpůsobuje zisky ekonomické stabilitě Číny. Řada čínských Králů a knížat: Nové čínské a tibetské portréty a čínské jednotky oživí Císařství.

  Osm nových důvodů k válce: Protože nikdy jich není dost hodně.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Crusader Kings II: Jade Dragon (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu