Contra: Operation Galuga
XSX

Contra: Operation Galuga je důkladné přepracování klasické hry z 80. let s nadčasovou hratelností, ikonickými zbraněmi, moderní grafikou a zvukem, novými novými nepřáteli a bossy, novými herními mechanismy a intenzivními kooperativními souboji až pro dva hráče v příběhovém režimu nebo pro čtyři hráče v arkádovém režimu!
Štítky: TPS, Retro, 2D plošinovka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Lokální kooperace
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59069
999
Nákupem získáte 30 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS5

 • KLASICKÁ HRATELNOST S PISTOLÍ V RUCE
  Proběhněte, proskákejte a prostřílejte si cestu osmi akčními etapami!Pronikněte do džungle, vystoupejte na vodopád, proleťte nepřátelskou základnou na vznášedle a mnoho dalšího!
  Contra: Operation Galuga
  KOOPERATIVNÍ AKCE AŽ PRO 4 HRÁČE
  Zapojte se s přáteli do lokálního kooperativního boje!V příběhovém režimu se mohou spojit až dva hráči a v arkádovém režimu mohou spojit síly až čtyři hráči.
  Contra Remake
  EXPLOZIVNÍ ARSENAL
  Útočte agresivně zbraněmi, jako je rozptylová střela, laser a samonaváděcí rakety - nyní s možností stohování vylepšení!
  Klasická
  OVERLOAD SYSTÉM
  Se systémem přetížení způsobíte ještě větší spoušť! Uvolněte síly specifické pro jednotlivé zbraně, včetně bariéry, raketové palby, plamenného štítu a dalších!
  Kooperativní Střílečka
  EPICKÉ BITVY S BOSSY
  Postavte se masivním bossům, kteří zaplní celou obrazovku! K poražení těchto technologických hrůz a mimozemských ohavností budete potřebovat všechny své schopnosti.
  Arkádová Akce
  HARDCORE CORPS
  Vyberte si z několika postav s odlišnými schopnostmi, od legendárních vojáků Billa Rizera a Lance Beana až po nováčky, jako je partyzánská bojovnice Ariana - a navíc několik překvapení! Několik možností obtížnosti a spousta dodatečného obsahu!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Contra: Operation Galuga? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!