Conspiracy: Weapons of Mass Destruction
PC

Štítky: FPS
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11113
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Conspiracy: Weapons of Mass Destruction vás postaví do role bývalého agenta tajné vládní služby. Jeho jméno je příznačné - Cole Justice. Jde o trénovaného a dosti všestranného žoldáka, kterého agentura najala kvůli jedinému konkrétnímu úkolu. Jistá vládní organizace, známá jako Hydra, měla podle zpráv zpravodajů vyvinout zbraně hromadného ničení, aby je prodala teroristům. Už dlouho byla Hydra z těchto aktivit a ještě z obchodů s drogami a zbraněmi podezřívána. Vláda však již nad ní nemá žádnou moc a tak se pro ni stala přítěží. Vaším úkolem tedy bude likvidace Hydry. K dispozici přitom budete mít pestrý arzenál, od pistole po raketomet.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • mám se namáhat???No dobře...takže sou tu dva plusy.....hra je hodně krátká a k její koupi vás nikdo nenutí(kdo by taky byl tak troufalej:))
  • tato hra by skončila na smetišti i jako freewarovka....ale aspon se u ní pořádně nasmějete(například tomu,že pistolkou zabijete klidně dva vojáky naráz.....a rakotometem byste museli i do kuřete střilet celej den:))

  nejhezčí moément ze hry byl,když mě zabili a viděl sem náhrobek hlavního hrdiny...jinak dobré pro začátečníky...zemřít v téhle hře je opravdu těžké.....já to udělal schválně,protože mě to už nebavilo:)ale za ten pěknej náhrobek hlavního hrdiny jí dávám +10 procent:)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Musím? Dobře... Jde to odinstalovat. A tohle vydat a chtít za to peníze, to chce mít odvahu.
  • Špatná je celá hra. Grafika je horší než u prvního Quake, teroristé mají "nadpřirozené schopnosti" typu prolézání zdí, NAPROSTO nelogická síla zbraní (raketomet na nic, pistole na všechno), nepřátelé hloupější než houpací koník, příběh je 100x omílané klišé a jméno hlavního hrdiny je Uhelná Spravedlnost.

  Ztráta času. Pokud jste naprostý úchyl, nebo studujete hry a chcete vidět jednu špatnou, jste na dobrém místě.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.